Skocz do zawartości

[Pomoc] Krótka animacja max. 10-15 sec.


Gość lubiepolicje997

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lubiepolicje997

Witam.

Prosiłbym o wykonanie za darmo (:c) krótkiej max 10-15sek. animacji zapowiadającej grę. Grafa wykorzystana może być darmowa. Szczegóły podam gdy ktoś się zgłosi.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja tak z ciekawości spytam: co to ma być w ogóle za animacja? Bo jak najpierw piszesz że ma ona reklamować grę, to znaczy że gra już jest w mniejszym lub większym stopniu zrobiona, czyli, że jakaś strona wizualna już jest. Ale z kolei za chwilę piszesz że można użyć darmowej grafiki. Czyli jak, ktoś Ci zrobi reklamę gry, i napisze: 'Taka gra MOŻE kiedyś powstanie'. Daj może więcej szczegółów dotyczących tego 'zlecenia'. A, i 15 sek to trochę za mało na zareklamowanie produktu.

 

Pozdrawiam,

Brain-Eater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lubiepolicje997
Ja tak z ciekawości spytam: co to ma być w ogóle za animacja? Bo jak najpierw piszesz że ma ona reklamować grę, to znaczy że gra już jest w mniejszym lub większym stopniu zrobiona, czyli, że jakaś strona wizualna już jest.
Na razie w mniejszym ale od strony silnika już zrobiona.
Ale z kolei za chwilę piszesz że można użyć darmowej grafiki.
Myślałem że jak poproszę o płatną to ktoś może się nie zgodzić, w końcu to darmowe zlecenie
Czyli jak, ktoś Ci zrobi reklamę gry, i napisze: 'Taka gra MOŻE kiedyś powstanie'.
No cóż jeszcze pewności Ci nie dam na powstanie gry. Ale nawet wielkie produkcje czasami "padały" Daj może więcej szczegółów dotyczących tego 'zlecenia'.
A, i 15 sek to trochę za mało na zareklamowanie produktu.

 

Moim zdaniem to wystarczająco dużo, to gra zręcznościowa, zresztą amatorska.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mozna reklamowac gre uzywac darmowych grafik? Chyba filmik powinien przedstawiac materialy z grym i tym promowac cale dzielo. Nie napisales zadnych konkretow. Ja zrobie animacje jak pies sra na chodnik i tez bedzie ok? Na koncu da sie napisy ze chodzi o gre XXX i bedzie super reklamowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz, żeby ktoś zrobił Ci animacje o grze, której nigdy nie widział. Do tego za darmo. Gra ma skończony silnik, czyli ciężko nazwać to jeszcze grą. To jakiś żart? Napisz konkrety, bo inaczej nie widzę sensu, żeby ten temat istniał (czyt. poleci w otchłań), bo ludzie i tak potraktują Cię jako tysięcznego 15latka, który postanowił konkurować z Blizzardem swoim debiutem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł jest nawet ciekawy, przedstawia następującą ideę: 'Zrobimy reklamę gry, ale uwaga! My wam pokażemy, to co możecie sobie sami ściągnąć i przerenderować. Nasza gra będzie całkowicie inna, nie dowiecie się jednak o niej niczego prócz tytułu. Chyba, że tytuł też damy "jakiś" darmowy.'

Podoba mi się pomysł z psem srającym na chodnik :D, jest tylko mały problem: nie sądzę żeby się w internecie znalazł darmowy model psich odchodów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności