Skocz do zawartości

Toshiba a660-18n czy warto


slon_dominik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Mam do was pytanie jak w temacie, mianowicie czy laptop wart jest uwagi. Pojawia się dość tanio w necie i zastanawiam się czy się na niego nie zdecydować. Pracować ma jako drugi komp do maxa z vrayem (na drugiego desktopa nie mam za bardzo miejsca), głównie obawiam się o grafikę.

 

Z góry dzięki za opinie.

 

http://uk.computers.toshiba-europe.com/innovation/product/Satellite-A660-18N/1090107/toshibaShop/false/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cześć

 

Rozwiń "drugi komp do maxa", chcesz na nim renderować, modelować, używać PS-a, czy wszystkiego po trochu?

 

Według mnie rodzielczość 1366 x 768 to raczej przeszłość (szczególnie jeśli rozmawiamy o grafice) i lepiej kupić coś większego np. kosztem procesora, no chyba, że zależy Ci jedynie na renderowaniu i sprawdzaniu poczty to wtedy ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, ciezko ci poradzic cos innego niz "kup stacjonarke" :)

 

Ten lapek ma bardzo mala matryce zeby na nim wygodnie w grafice pracowac. Co do renderowania... nigdy bym nie pomyslal zeby wlozyc i7core do lapka, zastanawiam sie jak to wydala z chlodzeniem.

 

Nie masz czasem miejsca poprostu na drugą puszke PCta? Jesli masz dobry monitor to mozna podlaczyc do niego 2 kompy i przerzucac sie pomiedzy imputami. Wtedy masz 1 kompa do pracy, drugi sobie renderuje spokojnie w rogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nigdy bym nie pomyslal zeby wlozyc i7core do lapka, zastanawiam sie jak to wydala z chlodzeniem.

 

 

U mnie spoko, przy pełnym obciążeniu osiąga 75 stopni, czyli dużo lepiej niż C2D w starym laptopie gdzie zdarzały się temperatury pod 100 stopni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i7 dzięki innej architekturze wydziela mniej ciepła więc nawet lepiej wychodzi. Wkurzyłem się oglądając amerykański serwis gdzie można było sobie skonfigurować lapka łącznie z matrycą, procem i kilkoma roznymi kartami grafiki. fakt ze z 800$ zrobiło się 1600 ale nie muszą kupować odpadów które gdzie indziej nie zeszły. moze tak sobie zamów jak już bierzesz spoza polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, faktycznie matryca lekko kuleje, z tym że można lapka zawsze podpiąć pod zewnętrzny monitor. Co do kosztów to koleś sprzedaje go za 2,5k (niestety bez gwarancji - ponoć z jakiejś licytacji w uk) - nie znalazłem nic w podonej konfiguracji w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności