Skocz do zawartości

Sprzedam AIRBRUSH ZP-400E-01A - 150 zł - nowy nieuzywany


Frank600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do sprzedania Airbrush ZP-400E-01A do Intuos serii 3 ale działa także z Cintiq .

Piórko jest wogóle nie używane , leży rok czasu obok monitora ponieważ uzywam tylko zwykłego Pena .

Piórko jest warte 600zł w sklepie także jest chyba okazja jeżeli ktos lubi zabawy z Aerografem ( podobno mozna robic fajne bajery w Painterze ) Moja cena to 150 zł :)

 

Kontakt [email protected] gg2005411 lub tel728502666

 

p.s - mam też do sprzedania telefon LG 500 cookie , uzywany 3 miesiące , w 100% sprawny - dokupiona karta 2GB - cena 230zł

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tak dla żartu napiszę, że widząc Twojego avatara bałbym się, że zostanę brutalnie wydymany przy tym biznesie ;) i to w annus.

jeszcze raz zaznaczam, że to żarcik i nie wątpię w niczyją uczciwość tylko ten avatar ;) panie panie ..... litości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdeno każdy kogoś tam podziwia i na kimś tam się wzoruje :] - heh to też taki mały JOKE :) Ale stary co Ty chcesz , mam bardzo ładny avatar . Czy Rocco jest gorszy od Robotów , postaci ze Star Wars i innych fantasy fuckersow , których jest tutaj w ch... ? :) Myślę , że przebija ich osiągnięciami oraz - dosłownie :)) Pozdro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że podszedłeś do tego z humorem ;)

faktycznie mamy wolność słowa i wyznania zatem czy nasz idol wyjmuje miecz świetlny z rękawa czy też miecz z pochwy nie powinno stanowić żadnego problemu, jednak mając w pamięci kilka pamiętnych kreacji ww. aktora nie wiem czy chciałbym cokolwiek po nim używać ;) pewnie niedużo by zostało.

zatem avatar zaiste oryginalny, ale przy robieniu interesów lepiej nie mieć przyklejonego interesu na czole ;)

 

btw. czy to prawda że rocco się przekręcił ? gdzieś zasłyszałem plotki, że gania teraz diabełki w piekle i strasznie tam u nich zimno bo nikt nie chce się schylić po opał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek - wpisz sobie w google Rocco Siffredi ;)

 

Zdeno - też to słyszałem ale to chyba jakaś bujda/plota - oglądałem z nim jakiś program w pażdzierniku na livie w telewizji włoskiej . Po za tym w internecie widziałem jakiś plakat z zaproszeniem na imprezę z Rocco Ibiza ( data styczniowa 2011 ) - wiec chyba dalej na ziemii stacjonuje i zbiera plony :)

 

A z interesami to tak wyszło - rzadko tutaj coś sprzedaje , robię porządki zima 2010 :) Ale powiem nieskromnie , że jestem solidnym i uczciwym homo sapiens .

Edytowane przez Frank600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko ale jazda!

Frank600 sorry ale nie mogłem się powstrzymać jak zobaczyłem podpis pod nickiem Lucka "ostatnia nadzieja białych" ;) musicie przyznać, że tekst idealnie pasuje do omawianego zjawiska. Już się zamykam.

 

p.s. no i dzięki offtopowi to wątek jest stale bumpowany na główną , tak też kolejny raz sprawdza się powiedzenie, że "sex sells".

 

no i już się zamykam

 

aha i jeszcze ...

 

no dobra żartowałem , miłego sprzedawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności