Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 106:Grawitacja


WWWoj

Rekomendowane odpowiedzi

Tygodniowy Speedpainting 106: Grawitacja

Przyziemny temat :]

do dzieła!!!/ pozdrawiam

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 5.12.2010 godz. 23:59.

SONDA: od 6.12 do 9.12 (3 dni)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm.. jezeli miniaturka nie pasuje, to moge zmienić :], zeby nikogo nie zniechęcać.

Zmienić??

 

Tortur: Jak wygrasz to założysz sobie temat jaki będziesz tylko chciał, Mistrzu mój ;)

 

Co do tematu to ciekawi mnie naprawdę co wymyślicie, żeby pokazać grawitację, myślę że bedzie ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu śmichy chichy, a ja wprowadzę poważną atmosferę poważnym podejściem do tematu. Głupiutka byłam poprzednim razem, bo pokazałam raczej brak grawitacji niż grawitację, już się poprawiam. Mam nadzieję, że tym razem sprostałam oczekiwaniom.

 

grawitacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh miałem wczoraj wykłady z Fidykiem właśnie z reżyserii ale dokument przespałem niestety (Wieczorem, nie śpię na wykładach). Oglądnij "Defiladę" - jest po prostu niesamowita. Po 10 minutach pół sali wytrzeszczało oczy a drugie pół leżało na ziemi:D

//Sorry za offtop koledzy ale w speedpaintingu to chyba nie nowość:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Krakowskiej Akademii. Sam Fidyk zrobił na mnie wrażenie. Facet jest jak encyklopedia ale mało wygadany i skromny jak kij od miotły. Niemniej wykłady ciekawe bardzo i mało teoretyczne:)

Z defiladą jest niezła historia - filmowali i robili dokładnie to co im w korei pn chciano pokazać i mowili to co oni chcieliby usłyszeć. Ale estetyka jest tak pomyślana że człowiek czyta między wierszami tragizm reżimu.W ten sposób jedyna w historii grupa zdjęciowa, która nie robiła w Korei problemów nakręcila najbardziej kontrowersyjny dokument:) Polecam bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwudziesta trzecia.. dzień jak Kukuczka zleciał :]

 

Lucek: zazdroszcze takich studiów..wogole dzis też leci dokument Fidyka "Taniec trzcin" i własnie bede oglądał :]

 

.. ja też z refy korzystałem jakbyco,!... ale nie po focie:]

no i może faktycznie do grawitacji za daleka analogia więc pewnie coś innego zrobie pod głosowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł! rozkręca się :]

leander:heh, własnie tak się czułem jak ostatnio szedłem grac w kosza po dłuuugiej przerwie :], tło super rozwiązane, wygląda jakby był po szyje zabetonowany przez co jeszcze bardziej bezradny :]

chudek:mocne! to przejście koloru w szarość w autobusie rozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWoj: z tym zabetonowaniem to mnie miło zaskoczyles, ale bede udawal, ze to zamierzone było :)

Swietny obrazek chudek, mialem jak WWWoj, tez mnie to przejscie w szarosc rozwalilo

 

Swoja droga moj koszykarz mial byc z zalozenia kims takim jak ten facet na wozku, odstawiony na bok, cos nawet takiego wyszlo w trakcie pracy, ale do sondy zostawiam wersje poprzednia

leander-grawitacja2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności