Skocz do zawartości

TSP 107: Żywot grafika poczciwego


chudek

Rekomendowane odpowiedzi

Tygodniowy Speedpainting 107: Żywot grafika poczciwego

 

Żywot każdego z nas :)

 

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 17.12.2010 godz. 23:59.

SONDA: od 18.12 do 21.12 (3 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

znowu kolejny wycudowany temat... nawet nie wiem o co chodzi, mam narysowac grafika ktory siedzi przed kompem? no bez jaj

Ludzie skonczcie w koncu byc oryginalni, stesknilem sie za czasami kiedy to byly takie tematy jak: dziki zachod, wampir, bunt maszyn, halloween itp. czyli cos scisce okreslonego bez wydziwania

dobra, wystarczy z tym marudzeniem juz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz tak, jakby minęło kilka lat od "tych czasów", kiedy były te tematy które opisałeś :)

Takie tematy jakie były ostatnio nie sprawiają że osoba je wymyślająca jest oryginalna, tylko zmusza uczestników do wysiłku i to na nich spoczywa konieczność bycia oryginalnym i kreatywnym

Edytowane przez noiprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Taki speed ode mnie

grafik2lowres.jpg

 

Link do hi-res tu

Pozdrawiam.

(na szybko walnąłem edita bo najpierw wrzuciłem wersję z przed 30 min a miałem wrzucić tą z przed 20 min :) sorki za to :)

Edytowane przez Aryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudek, sucharek - bajka. Patrząc po prackach rodzi się zapytanie dla tych co kiedyś myślą o freelansie - w co my się kurczę* ładujemy? =].

 

*piórko cenzorskie ]:-> edit...będę pamiętał =]

Edytowane przez emmilius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha to samo pomyślałam po zobaczeniu tej pracy :)

i od razu skojarzyło mi się z pytaniem "dużo Ci jeszcze zostało?"...

 

i odpowiedź: "Nie no maksymalnie dwie godzinki" a w myślach grafika: "Jezuuu trza jakieś foty znaleźć i po nich posmarować bo nie zdążę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym umiał rysować narysowałbym efekt 'obrazka w obrazku'. A piszę to tylko dlatego, że męczy mnie to że nie mogę sobie przypomnieć nazwy tego efektu... pochodziła ona bodajże od nazwy jakiegoś produktu spożywczego. Pomocy? :P

 

//Na razie moim faworytem jest stHEAD i chudek ;). Ciężko będzie wybrać :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie no maksymalnie dwie godzinki"

:D

 

deshu, to o plamkach to a propos pewnego komentarza na digarcie pod pracą ManiakSa, z pretensją dlaczego nie namalował wszystkiego dokładnie tylko jakieś plamki porobił na drugim planie :D dla mnie to przykład-mistrz tego jak można się najbardziej absurdalnie przyczepić do czegoś co jest oznaką kunsztu autora - dlatego wcisnęłam te plamki bo od razu mi to się nasunęło na myśl w związku z przyczepianiem się ;)

 

z góry przepraszam za taki konkretny przykład ale w życiu nie widziałam bardziej absurdalnej 'krytyki' ;)

Edytowane przez sucharek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

deshu, to o plamkach to a propos pewnego komentarza na digarcie pod pracą ManiakSa, z pretensją dlaczego nie namalował wszystkiego dokładnie tylko jakieś plamki porobił na drugim planie :D dla mnie to przykład-mistrz tego jak można się najbardziej absurdalnie przyczepić do czegoś co jest oznaką kunsztu autora - dlatego wcisnęłam te plamki bo od razu mi to się nasunęło na myśl w związku z przyczepianiem się ;)

 

z góry przepraszam za taki konkretny przykład ale w życiu nie widziałam bardziej absurdalnej 'krytyki' ;)

 

Spoko, tylko bylem ciekaw, czy coś mnie może jednak ciekawego jeszcze czeka:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności