Skocz do zawartości

Wacom Intuos4 M - z kablem czy bez ?


Loki

Rekomendowane odpowiedzi

Mikołaj już był co prawda, ale gwiazdka jeszcze przed nami - i noszę się ze zrobieniem sobie prezentu w postaci tabletu.

 

Rozmiarowo zdecydowałem się na Intuosa4 M, ale jeszcze mam zagwozdkę - z kablem czy wireless ? (na bluetooth). Czy ktoś może ma wersję bez kablową i podzielił by się opinią o tym rozwiązaniu? (poza oczywistym że kable się nie pałętają po biurku)? Tzn. czy warto dopłacać do tego wireless?

 

edit- przy okazji dodatkowe pytanie - w niektórych sklepach podają przy tych wacomach ze mozna pobrac ze strony producenta jeden z 3 programów za darmo do szkicowania - i tu pytanie - ta opcja jest przy wszystkich wacomach? czy tylko jakas seria to umożliwia ?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Trochę odkopię - mam nadzieję, że nic się nie stanie - w końcu to tylko 3 miechy:) Pewnie już za późno na odpowiedź, bo po gwiazdce już 3 miesiące. Ale może przyda się innym, bo sam ostatnio szukałem informacji dotyczących wersji bez kabelka:)

 

Właśnie przeczytałem recenzję w Computer Arts tego tabletu. Recenzent strasznie podniecony: "za to wspaniałe uczucie wolności wystarczy dopłacić zaledwie 120 złotych w stosunku do wersji przewodowej" :) podobno moduł bluetooth, który jest zazwyczaj strasznie energożerny, został zoptymalizowany w tablecie tak, że można używać go intensywnie przez 8 godzin. Tablet po prostu przechodzi w stan uśpienia, gdy nie jest używany. Rozbudzanie go zajmuje tylko kilka sekund. Ładujemy przez kabelek USB, gdy sprzęt padnie, a musimy na nim pracować - możemy używać tymczasowej wersji przewodowej:) Podobno warto, ale może niech wypowie się jeszcze ktoś, kto ma to cacko w swoim posiadaniu.

 

A co do oprogramowania dostępnego do pobrania - przy wszystkich Wacomach coś jest, przy każdym co innego. Na stronie głównej Wacoma są informacje, co dostajemy przy konkretnym tablecie. Nawet nie jestem pewien, czy musimy wybrać jedną z trzech, czy wszystkie są dostępne.

 

http://www.wacom.eu/index2.asp?lang=pl&pid=311

 

(zakładka "ZAWIERA WARTOŚCIOWE OPROGRAMOWANIE")

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz do dyspozycji tylko jeden program do pobrania, wiem bo zakupilem wersje wireless 2 dni temu.Jesli chodzi o baterie to jest super i tablet ze stanu uspienia wychodzi w niecala sekunde a nie kilka. Nie wiem jak dla kogo ale dla mnie wersja bez kabli pasuje, choc na usb mysle ze nie byloby wiekszej roznicy. Warto dodac, ze wersja wireless ma troszke mniejszy obszar roboczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności