Skocz do zawartości

Materiał na celę więzienną


SteaVe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;)

 

Jaki materiał polecalibyście na ściany celi? ;] Niezbyt znam się na teksturowaniu, dlatego byłbym wdzięczny gdyby ktoś też wytłumaczył jak zrobić taki materiał. Sofcik 3DS Max 2010, jak to ważne to do rendera używam Mentala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm

Ciekawe.Nie wiem ja wczoraj ogladałem Cejrowskiego był w jakimś polskim więzieniu.Tam był poprostu jakiś tynk na scianie.Chyba częśćiowo lamperia pociągnięta farbą olejną bodaj kolor zielony.Skoro resocjalizacja to niech chłopiny mają jakiś kolor np zielony:) jak nadzieja.No chyba ze to cela dla recydywistów albo niebezpiecznych bo to juz raczej beznadzieja.

Swoją drogą tak jak Cejrowki powiedzial teraz mają już nawet drzwi do kibla bo kiedyś było wiadro w kącie...

Pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilbym surowy tynk poplamiony i pomalowany np kreda, jesli beda tam prycze to warto byloby dodac jakies kreseczki w bumpie kolo luzek, wiesz take drapanie w scianie ile zostalo do odsiatki. No i oczywiscie lamperia olejna, tak do wysokosci metra albo poltora, z poluszczona farba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, coś będe kombinować ;)

MariushO: też myślałem o jakichś kreseczkach, tylko sie tak zastanawiam jak to zrobić.

Pokażę moją wizję. Wiem że model to same boxy i plane`y, ale to tak tylko 4fun. Powiedzcie coś o ścianach.

pirsonsmall.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności