Skocz do zawartości

[Kryzys] Piraci


aknochaco

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej pracy ukażę piracki statek. Na którym trwał będzie bunt piratów przeciwko kapitanowi statku. A wszystko przez kryzys spowodowany brakiem rumu na statku ;)

 

Jak ktoś posiada linki do refek statków to chętnie obejrzę ;)

Edytowane przez aknochaco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pomysl, OK pytanie tylko czy autor ma swiadomosc czego sie podejmuje?

Jak przedstawic bunt w jedym obrazku? jakie uzyc atrybuty?, sam model okretu bo bunt ma byc na okrecie? czy statku z bananami? hehe...

pozdr i sry nie moglem sie powstrzymac: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, ale ogromna masa pracy. Osobiście przerzuciłabym się na łódkę ratunkową, na niej armata która łódkę prawie zatapia, wściekły kapitan i jeden albo dwóch apatycznych piratów-marynarzy. Oszczędziłbyś sobie modelowania statku i zwiększył szanse na skończenie pracy.

 

A jeśli już jesteś pewny że ma być duży statek, to koniecznie naszkicuj sobie przetdem scenę i ujęcie, żeby nie modelować obiektów które ostatecznie nie znajdą się w kadrze.

 

W każdym razie życzę powodzenia. Armata jak na razie wygląda dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynasz prace nad tak pomyślaną sceną akurat od dokładnego modelu armaty której prawie nie bedzie widać?

Nie to żebym chciał sie wymadrzać ale zacznij od ogółu. Ogarnij temat całościowo a potem idź w detale tam gdzie to bedzie potrzebne. Inaczej nie widze większych szans na pomyślny finał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jednak przerzucę się na pomysł Ani ;D Dzieki za pomoc, pomysł świetny, piraci na małej łódce bardziej będą reprezentować kryzys, Myślę że dam wielu piratów leżących na sobie, bedzie pokazywać jak bardzo mają miejsca i jak bardzo jest to kryzysowa sytuacja, a obok stojący kapitan (byłego statku, w tle moge zrobić tonący statek) pijący ostatnią kroplę rumu ;) Jeszcze raz dziekuje Ani za pomysł, jest świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szarak3d

Podoba mi sie pomysl z piratami moze (jezeli chcesz z humorem) to ze trzech piratow w wodzie w dmuchanych kolkach z kaczka, podczepionych do owej lodki machajacych oblednie rekoma i nogami gdyz za lodka zasowa wsciekly rekin jednak owa lodka plynie tyle co nic gdyz jest obciazona przez wielka beczke wspanialego rumu a na pokladzie kapitan w bardzo kryzysowaj sytuacji z dylematem czy ocalic zaloge kosztem pozbycia sie swego ukochanego trunku? :) taka moja wizja tylko niekoniecznie musi sie podobac pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności