Skocz do zawartości

[Kryzys] Railway station


blink

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo!

 

Probably this is the last train, the last chance to escape

from this town, from this country. Bad time is comming.

 

I want to show people running to train with fear. They want to

escape, because crisis has come.

 

Prawdopodobnie jest to ostatni pociąg, ostatnia szansa by uciec

z tego miasta, z tego kraju. Zły czas nadchodzi.

 

Chcę pokazać ludzi biegnacych do pociągu w strachu. Chcą uciec,

ponieważ nadszedł kryzys.

 

---------------------------------------------------------------

Nie sądzę by mi się udało to skończyć na czas :), ale zawsze

dobrze jest się podszkolić w modelowaniu. Zacząłem już coś grzebać.

 

dworzec1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wrzucam pierwszy ogólny rendering(wszystko w bieli:) ). Kolorystyka ulegnie zmianie, chciałbym zrobić takie późne popołudnie. Z tyłu za pociągiem będzie widać grzyb atomowy. Teraz ustawiam ludzi na peronie, to oni odegrają kluczową rolę. Zmieniłem kąt i położenie kamery, wydaje mi się że jest teraz więcej dramatyzmu - jak kryzys, to kryzys :).

 

Pzdr!!!!

 

 

train1png.png

 

 

siatkaimage.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzyb atomowy? troszkę przesadzone.. taki wyklepany pomysł na moje. .. wiesz, uciekają przed atomowym zniszczeniem. przed czymś jednak muszą uciekać więc jesli nie masz lepszego pomysłu niech będzie. w bieli render całkiem przyjemny ;) powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radrakan, ten "grzyb atomowy" jest tutaj umowny, w tle chciałem żeby powiało grozą, może jakieś zachmurzenie z piorunem, czy coś podobnego. Ale tło tutaj będzie pełnić rolę drugorzędną, ma być tylko lekki zarys. Jeżeli wybuch atomowy było by mocno wyeksponowany, to faktycznie infantylne i przegadane, zgadzam się w 100% :). Dzięki że zwróciłeś na to uwagę, może mi się uda jakoś uniknąć tematu przegadanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że może nie dawać nic charakterystycznego, ani potwora, ani grzyba atomowego, ani pioruna. Może napięcie uzyskam tylko poprzez zachowanie ludzi. Człowiek lęka się tych rzeczy, których nie zna, jeżeli nie ma określonej przyczyny strachu. Pokazanie, czy może nawet nakierowanie na źródło kryzysu jakby pomniejszy jego siłę. Jeszcze nie wiem, spróbuję różnych wariantów, w końcu po to jest Bitwa 3D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności