Skocz do zawartości

[Kryzys] Kryzys wieku średniego


Smoku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to i ja spróbuje swoich sił w bitwie 3D.

 

Pomysł : Facet po czterdziestce, nie mogący się pogodzić z upływem czasu wystrojony na dzisiejszego nastolatka, śliniący się na młode dziewczyny na parkiecie w jakimś klubie. Ogólnie będący w stanie kryzysu wieku średniego. (Jak Ibisz :P ).

 

A guy after forty, who can't get used to the flow of the time, who is dressed up like a modern teenager, and is salivating over young girls at the dancefloor in a club. Generaly he's having a middle age crisis.

Edytowane przez Smoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zmieniłem nieco koncept który jest w pierwszym poście, tamten jeszcze za bardzo pod wpływem sylwestra :).

Daniel, myślę raczej utrzymać to w klimacie mało realistycznym, przerysowanym ale nie kreskówkowym.

Poniżej dwa pierwsze koncepty, faceta który wyszedł trochę bardziej jak homo niż hetero w kryzysie wieku średniego. Ale to wynika z mojej słabej znajomości 2D i małego opanowania piórka tabletu. Drugi koncept to jeden z obiektów pożądania głównego bohatera pracy. Będzie ich jeszcze kilka.

kryzyswpan.png

kryzyswpanna1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam zakola niech gość ma już przekrzywiony mega sztuczny tupecik/perukę tak jak ma czasami Połomski jak śpiewa - to dopiero podkreślenie kryzysu średniego wieku i braku akceptacji samego siebie by było :)

ps - nie nabijam się z łysych mnie to też czeka :(

Edytowane przez Janek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam zakola niech gość ma już przekrzywiony mega sztuczny tupecik/perukę tak jak ma czasami Połomski jak śpiewa - to dopiero podkreślenie kryzysu średniego wieku i braku akceptacji samego siebie by było :)

ps - nie nabijam się z łysych mnie to też czeka :(

Dobre.

A łysość czeka właściwie każdego faceta. :P Wynika to ze znacznie większej tendencji niż w przypadku kobiet.

Np. każdy z nas dziennie traci ponad 100 włosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek nie ma co ja już mam zakola :/ pomyśle nad tym co mówiliście. Poniżej ostatni koncept panienki bo większość będzie szła w ten deseń, po woli już modeluję, przypominam sobie topologie głowy bo dawno nie robiłem. I od tygodnia myślę nad kompozycją. Nie długo wrzucę coś konkretnego.

panienka.png

 

Ahoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ambitnie podeszłaś do tematu postacie ludzi są zawsze według mnie najbardziej wymagające i najbardziej na nich widać wszelkie nie doskonałości ale i też miejsca które wymagały dużo pracy i które mogą zadecydować o wysokiej ocenie. Sam cały czas zastanawiam się, aby ruszyć temat u mnie praca ograniczała by się do jednej głównej postaci ludzkiej w takim piksarowym klimacie bo na foto realizm brak mimo wszystko czasu ale przede wszystkim umiejętności. Eeh zakola tyż mam Smoku ale co to za faceci by z nas byli bez lekkich ubytków wywołanych testosteronem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności