Skocz do zawartości

[Kryzys] Kryzys paliwowy


cucsoniuss

Rekomendowane odpowiedzi

Po gwałtownym obniżeniu się poziomu wód na świecie wiele statków w tym tankowców zostaje uwięzionych na lądzie. Cała zatoka Perska staje się pustynią na której spoczywa wiele wypełnionych ropą tankowców. Ludzie na początku zostawiają je w zapomnienie, jednak pogłębiający się kryzys paliwowy powoduje że konstruują wielką platformę naftową która wysysa z tych tankowców ropę

 

boardx.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez cucsoniuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajny pomysł, powodzenia w boju

p.s. będzie jeszcze ta platfotma czy tylko te 2 statki ? proponowałbym ustawic najpierw całą kompozycje nawet na bazie prostych modeli - będziesz wiedział ile pracy przed Tobą i nie stracisz czasu na niepotrzebne modelowanie rzeczy ktorych nie będzie widac w kadrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, hehehe przyznam ze nie spodziewałem się, ze ktoś mógłby robić statki na bitwę, do tej pory zawsze bylem sam. Przyznam ze troche zmylil mnie tytul i sadzilem ze jest to kolejny watek z samochodami. Hehe mamy bardzo podobne tematy i cieszę się z tego. Już jest to mój ulubiony wątek : ] będę zaglądał

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update.

@ jaras - cały czas myśle nad kompozycją ale te dwa statki i tak planowałem w "pełni" wymodelować...ten ze śruba to bedzie tylko tył, ale z bardzo dużym detalem

 

@ Komic - dzięki, w sumie to moje pierwsze zetknięcie z modelowaniem statków, ale przyznaje bardzo fajny materiał do modelowania

 

@ Ania - też czekam na platformę....ciężko jest coś wykombinowac aby połączyć platformę z "podwoziem :)

 

72555652.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

78915086.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile holownik ma sens i wyglada bardzo fajnie. to tankowiec, jest slaby, tzn na 3 plan sie nadaje. ale bez zblizen: ] hehe. ta platanina rur nie ma sensu.

 

szybko modelujesz, zastanow sie nad texturami i nie zostawiaj ich na sam koniec na calosc bo ciezko sie za to zabrac: ]

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten w oddali, ten kadlub na 1 planie, to nie widac ze tankowiec: ], hehe ja przynajmniej nie zgadlbym po ksztalcie sruby: ]

Temu w oddali w zasadzie wystarczy tylko troche kadlub upodobnic do tankowcowego. no i chyba stanowczo za duza grucha

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej do godz. 22 marca, 23:59:59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności