Skocz do zawartości

Szukam tutoriala do animacji 3ds max


Sevox

Rekomendowane odpowiedzi

A więc, zrobiłem sobie taki jakby tor przeszkód i taką prostą postać z spherów. Teraz chcę zrobić animację jak ta postać przechodzi ten tor przeszkód, ale nie wiem jak to zrobić. Takie coś to chyba nazywa się rigging, tylko jak to zrobić? Chodzi mi o to , że są takie kółka przy zgięciach postaci. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

I tu się mylisz :) Exportowałem model człowieka z zbrusha i importowałem do maxa. Teraz mam inny problem, mianowicie w każdym tutorialu o riggingu, tym wyżej i na youtube, po kliknięciu Attach to Node (w modyfikatorze Psychique) powinno wyskoczyć okno z Pick Object a mi niestety nic nie wyskakuje. Mam wersję z 2010 roku.

 

@Edit

Dobra z łączeniem sobie jakoś poradziłem ale jak wyeliminować takie coś? (chodzi mi o rozciąganie modelu)

rozciaganie.png

Edytowane przez Sevox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4 godzinach męczenia się zdecydowałem się na gotowca ;d Jednak nawet z gotowcem mam problemy, nie umiem dopasować tego szkieletu do "skóry". A tu za grube a to za długie, a palce to już kompletnie nie wiem jak dopasować ;/. I jeszcze ta siatka mi się zlewa i nie wiem które to szkielet a które to skóra... Proszę o pomoc jak to w miare szybko włożyć w ten szkielet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności