Skocz do zawartości

[Kryzys] Mysi Kryzys


Vehr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Z chęcią zrobię prace na bitwę(moja 3 bitwa). Temat jest super. Życzę wszystkim wytrwałości i powodzenia.

A oto mój pomysł na realizację tematu:

 

Myszy mieszkające w pewnym domu, który dopadł kryzys, tak samo go odczuwają jak wszyscy domownicy, nie mają nic do jedzenia, próbują są z tym jakoś poradzić ale nie dają rady.

 

Obrazek będzie przedstawiał chaotyczne starania myszy o przetrwanie. Jedne się załamują inne walczą do końca i próbują przeżyć.

 

Akcja będzie się działa wokół mysiej dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

fajowe tez miałem w swoim pierwotnym pomyśle wykorzystać postać myszy tylko ja myślałem o czymś takim że widać zabiedzonych domowników (a raczej samego pana) oraz w tle zapyziałe wejście do mysiej dziury i na pierwszym planie taka pixarowa wkurzona myszka z walizkami (lub takim patyczkiem na ramieniu z workiem) która opuszcza nędzną chałupę. Mam inny teraz pomysł więc może chaotyczne starania myszy można by zamienić na jej wyprowadzkę - to chyba łatwiej pokazać i wiadomo o co chodzi w domu bida to i ta przysłowiowa mysz kościelna ma dosyć i ucieka niczym szczur z tonącego okrętu ;)

pozdro

Edytowane przez Janek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności