Skocz do zawartości

Animacja: Mały Joł


Kondor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O wreszcie się rusza w polszej animacji :), bardzo pozytywne wrażenia, tylko więcej takich :)

 

A co do krytyki to animka jest za bardzo ?od pozycji do pozycji?, brakuje troszkę swobody w jego ruchu, a już na pewno w chodzie.

 

Ciekawy design (tylko te oczka... :\\).

 

Gratulacje aniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh, zabawne:)

Z krytycznych uwag to to co Gotham, plus lekkosc postaci, kojarzaca sie z plastelinkowa animacja. W tej stylistyce da sie przelknac.

 

Ogolnie fajnie, w sumie te bledy nawet miejscami dodaja uroku;)

 

Chyba za wczesnie mowic, ze cos sie rusza w polszej animacji, ale miejmy nadzieje, ze ta jaskolka uczyni wiosne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lux - strasznie mi sie podoba - ma ta lekkosc - po prostu mocno optymistyczne

 

ale - w animce gdzie koles tanczy musi byc zgrana muza z tym jak koles sie rusza - w sensie - on musi sie koniecznie ruczac do rytmu - bo teraz czuje sie pewien dysonans - szczegolnie np. kiedy idzie - powinien isc rowno z muzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze rzeklszy poprzednia wersja bardziej mi lezy. mimo iz ogolnie byla troche niedopracowana (poczatek oraz urwany koniec) to w Twojej wersji wejscie sie mi szczegolnie nie podoba-jest zupelnie z innej bajki. pasuje bardziej do jakiegos horroru, thrillera lub fantasy a nie wesolej historyjki o renegates of funk;)

poza tym sam kawalek z oryginalnej wersji mial lepszy klimacik... ale to tylko moje widzimisie....

 

edit: mam jeszcze wrazenie, ze muza ciut nie nadarza za kolesiem. za to koncowka w Twojej wersji sie mi bardziej podoba:)

 

[Wyedytowany dnia 17-6-2004 > dirty]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga wersja udzwiekowienia troche mniej \"zabawna\", ale pro :) Brakuje tylko dzwiekow uderzen stóp o ziemie (sa w oryginale) i w momencie naskoków mogles zaakcentowac muzyke, teraz jest spory dysonans. Nikt nie skacze tak bez wyraznego rytmu, ja wam to mowie, stary hiphopowiec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

W pierwszej animce koleś omentami gubi rytm... ale ogólnie to takie rzeczy zdarzają się nawet na żywo.. co do drugiej - jeszcze mi się ściąga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności