Skocz do zawartości

[Kryzys] Sekret Mnicha


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! :)

 

Wspaniałe uczucie startować w Bitwie, która dla mnie jest swego rodzaju graficznym przystankiem Woodstock :). Miejmy nadzieje, że uda mi się dobrnąć do końca, a ten wątek będzie tego dokumentacją.

 

Jaki pomysł ? Jaki mnich? już mówię o co chodzi. Ideą jest ukazanie starszego mnicha, który w złości patrzy na rozbity (prawdopodobnie przez jego samego) symbol Yin Yang - symbolizujący równowagę, najogólniej mówiąc. Mnich jako postać w pełni dojrzała emocjonalnie, mająca kontrole nad duchem i ciałem, skupiająca się na wewnętrznej harmonii w pewnej chwili zatraca wszystko w co wierzyła. Co mogło do tego doprowadzić? każdy z nas ma życiowe kryzysy które sprowadzają nas na inny tor, tak też jest w tym przypadku. Co konkretnie do tego doprowadziło niech pozostanie sekretem mnicha :).

 

 

Koncept w produkcji, trzy miesiące walki przed nami, keep going ;).

 

 

P.S. Wrzucajcie miliony komentarzy, to zawsze motywuje do pracy ! :).

 

pozdrawiam.

Artur.

Edytowane przez max_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gnacik - Dzięki za miłe słowa, iii dzida ;D.

 

 

Na wstępie wrzucam koncept który na szybko maznąłem - myśląc nad tematem, który jednak został odrzucony. Dlaczego? Obraz ma pokazać postać w momencie kryzysu. Siedzenie i smutanie, następuje już po finalnej kulminacji emocji. Idąc tym tropem, postać będzie stała w nieco bojowej, choć zrezygnowanej pozie, pod stopami mając rozbity ów symbol Yin Yang. Natomiast postacie z tyłu, będą robić, robić rzeczy różne - jakie? o tym przy następnym poście i koncepcie ! ;)

 

 

Pozdrawiam,

Artur.

Edytowane przez max_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ograniczyłbym się tylko do głównego bohatera; Ty proponujesz ujęcie z perspektywy strusiej (rozumiem, że z twarzą mnicha skierowaną w kierunku kamery), ja proponowałbym żabią, która powiększyłaby jego sylwetkę i uwidoczniłaby rozbity symbol. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mookie - Czy w strone kamery to jeszcze nie jest postanowione, obecnie nie mam takiego zamiaru jednak kto wie. Perspektywa żabia, spłaszczy główny symbol przez co nie ukaże go w planowanej formie. Póki co skłaniam się jednak ku strusiowi, jednak pójde też za Twoją radą i machnę koncept żabi ;). Dzięki ! ;).

 

Pozdrawiam,

Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe uczucie startować w Bitwie, która dla mnie jest swego rodzaju graficznym przystankiem Woodstock :).

 

ojojojoj ująłeś mnie za serce tym zdaniem chlip chlip... zaraz cos napisze tylko się ogarnę troche ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegadałeś temat zlekka, ale okey.

ja bym jednak zrobił z perspektywy symbolu , który na pierwszym planie leży roztrzaskany, a na drugim mnich z niewyraźna miną, złość czy smutek. your call. ogólnie niezły pomysł ;) powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaras jesteśmy z tego samego rocznika forumowego, doskonale rozumiemy o co chodzi z bitwami ;).

 

radrakan - przegadany ? eee tam, to wątek towarzyski wiesz przychodzisz, mozesz sobie ponarzekać, narzuci sie poprawki iii tak będziemy sobie dyskutować na okrągło :). Jak masz jakiś inny problem też śmiało pisz, żaden stolec nam nie straszny ! :D

 

 

A tu taki maly koncept, który mi się nie do końca podoba, ale jak już jest to wrzuce.

16911755.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

66726246.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie skupiłbym bardziej uwagi na postaci i na emocjach, które towarzyszą całemu zajściu. Nie czytając komentarza, można odnieść takie wrażenie. Stoi koleś i spadł mu pomalowany talerz. Musisz określić jedną, główną emocję wiodącą. Strach, smutek, rozpacz itp. I tej emocji podporządkować całą pracę. Począwszy od kadru, pozy postaci, mimiki a na kolorystyce całości kończąc. To takie moje małe 3 grosze :) Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności