Skocz do zawartości

[Kryzys] Teatr


JakóbM

Rekomendowane odpowiedzi

W swojej pracy chciałem pokazać oblicze kryzysu jaki może nas być może czekać w przyszłości. Chciałem to zrobić w taki "metaforyczny" sposób. Paru wielkich polityków w obliczy kryzysu spowodowane dominacją chińskiej gospodarki chińskiego Yuana. Gdzieś słyszałem że za parędziesiąt lat, właśnie ta waluta będzie walutą światową.

 

Niestety nie potrafię przetłumaczyć na angielski.Globus to oczywiscie zdjęcie z satelity.

Pozdrawiam Kuba

 

koniec2t.jpg

 

 

 

Większa wersja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam:)

Ja też mam pomysł na swój kryzys.Już trochę coś podrysowałem.Wrzucę na forum za niedługo mam nadzieje ,że wasze komenty mi pomogą.

Pozdrawiam Kuba

Edytowane przez JakóbM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wrzucam etap szkic który zrobiłem na samym początku. Próbę karykatury jednej postaci i etap packi w którym jestem teraz. Jakbyście mieli jakieś rady jakby ujednolicić światło na postaciach byłbym wdzięczny .Wszystkie rady mile widziane.

Pozdrawiam Kuba

14e08ci.jpg

2gvt389.jpg

oqbtok.jpg

Edytowane przez JakóbM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyszli. Podziwiam. Ja nawet zwyczajnego portretu nie potrafię żeby był podobny do osoby, a tu takie coś. Super.

 

Światło teraz na Obamie jest wyraźnie z lewej, a na innych jest od przodu albo zewsząd. Spróbuj oświetlić wszystkich tak jak Obamę, bo teraz wyglądają bardzo płasko w porównaniu z nim, zwłaszcza Merkel. Ewentualnie na Sarkozym może być kawałek cienia z Obamy, gdzieś na policzku, żeby było widać że są w tym samym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ania.

No rysowałem światło tak jak na refkach miałem. Teraz będę starał się to ujednolicić. Cienie rzucane na końcu bede starał sie dokleić bo teraz to bym chyba sie za bardzo pogubił no i światło odbite od tła.Będę ciapał i zobaczę jak to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności