Skocz do zawartości

[Kryzys]: Doomsday


thud

Rekomendowane odpowiedzi

View of a far future life where scientists have been playing God by controlling weather conditions. Nature shows power over the people once again and mankind must face the impending doom. It's the beginning of the end of our world.

 

Tematem przewodnim bedzie tu snieg (globalne ochlodzenie). Jestem na etapie zbierania referek. Bitwe ta traktuje jako trening, i relaks pomiedzy moja praca co mi pomaga w odstresowaniu ;d. Tablet posiadam zaledwie 3 tyg. i dopiero zaczynam przygode z 2d wiec nauki przede mna cala masa ;d.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

a wiec moj pierwszy szkic i zamysl pracy.

jesli chodzi o kompozycje itp. to na pewno jest cala masa bledow ktore juz mozna mi wytknac mimo iz to dopiero poczatek ;d.

jest to moja pierwsza praca 2d i praktycznie pierwsza stycznosc z tabletem (tradycyjnie tez nigdy nie malowalem za wiele). powolutku bede dlubac szczegoly. juz teraz widze, ze zgubilem jedynke rzymska na zegarze i ze nie poprawilem spodu budynku, bo on tez bedzie zakryty przez snieg

pozdrawiam

doomsday2.jpg

Edytowane przez thud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszą pracę 2d jest nieźle, ale zgadzam się z thudem żeby nie stawiać postaci na wydeptanym chodniku.

 

Tą brakującą jedynkę (12) możesz zwiesić żeby się dyndała na ostatnim gwoździu. Ta inna jedynka (1) jest za nisko, jest między pozycją 1 a 2.

 

Te budynki w oddali odbijają się w lodzie? Wtedy powinny mieć w dół i w górę tą samą wysokość (licząc od brzegu).

 

Ze śniegu za wieżą mogą wystawać jakieś dachy albo kominy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności