Skocz do zawartości

[Kryzys] Kryzys twórczy


Yokatori

Rekomendowane odpowiedzi

Obrazek będzie przedstawiał mnie podczas kryzysu twórczego :)

 

"This is a picture of me during a creative crisis. I'm facing blank electronic canvas on my monitor and awaiting inspiration. Outside the window it's already dawning."

 

Wersja finalna :) po kliknięciu full size

 

creativecrisisfin1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Yokatori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To intuos?

Technicznie wygląda dobrze (tylko chyba rolety są różnej szerokości). Trochę jeszcze nie czuć klimatu, ale to pewnie z kolorami przyjdzie. Chyba przyciemniłabym plan tylni.

To na dole okna to jakiś ludzik? Czy zeschnięta roślinka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To intuos?

Technicznie wygląda dobrze (tylko chyba rolety są różnej szerokości). Trochę jeszcze nie czuć klimatu, ale to pewnie z kolorami przyjdzie. Chyba przyciemniłabym plan tylni.

To na dole okna to jakiś ludzik? Czy zeschnięta roślinka?

 

Tak to intuos 3 ;).

Te rolety to żaluzje i faktycznie są różnej szerokości, bo okna są różnej szerokości, trochę może nie są równe te "przeszycia" na nich, ale to poprawie :). Spróbuję przyciemnić plan tylni jak sugerujesz zobaczymy jak to wyjdzie, ale to już w kolorze. Na dole okna to drewniany ludzik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat, czekałem aż ktoś taki zarzuci w 3d a tu heca, pojawił się w 2d. Wykonanie wydaje się zacne tylko tak jak mówi Ania, tylny plan ciemniejszy, lampkę bym odpalił i odsunął jedną roletę sugerując, że jest noc, albo lepiej - już świta a cyfrowe płótno dalej białe jak świeży śnieżek :) Pokazałbym odrobinę więcej monitora, żeby pokazać, że nic jeszcze nie jest narysowane a na tablecie może jakiegoś śpiącego kota? albo można pojechać całkiem i dać pajęczynę lekko rozpiętą na tym intuosie tak w rogu.

 

Ogólnie powodzenia, dla mnie świetnie się zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo mi się podoba! J

ak dla mnie to świetnie uchwyciłeś perspektywę. Ciekaw jestem czy rysujesz z głowy, czy najpierw pstryknąłęś kilka zdjęć i odwzorowujesz rzeczywistość. Sam bym chciał tak rysować.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo mi się podoba! J

ak dla mnie to świetnie uchwyciłeś perspektywę. Ciekaw jestem czy rysujesz z głowy, czy najpierw pstryknąłęś kilka zdjęć i odwzorowujesz rzeczywistość. Sam bym chciał tak rysować.

Powodzenia

 

Dzięki dzięki,

Ciężko powiedzieć czy rysuje z głowy :) ,bo dokładnie tak właśnie wygląda mój pokój, jednak najpierw zrobiłem szkic nie wzorując się na żadnej fotce, a dopiero później zrobiłem fotki niektórych elementów żeby je lepiej odwzorować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można poznać ten program na którym tak cudownie malujesz?

 

 

Dziękuję za miłe słowa :), ale do cudownego malowania w moim przypadku to jeszcze baaardzo długa droga :).

Program w którym maluje to photoshop cs2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz tablet A4 cz A5 wide?

jest sen dorzucić parę złotych do większego?

 

mam A5, niestety nie wide (obszar roboczy 203x152 mm), jak dla mnie wystarczający i nie zamierzam zmieniać na większy. Pracowałem przez chwilę na intuosie4 A4 wide ale nie podpasował mi, trochę większe machnięcia ręką niż przy A5, ale to kwestia przyzwyczajenia. Gdybym od początku pracował na A4 to pewnie bym wolał A4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od pierwszych szkiców jego prawa ręka jest trochę dziwnie zbudowana... część ramienna idzie od łokcia praktycznie poziomo, a potem zawija w górę, coś jest nie tak. nawet jeśli ma tam być biceps napięty od trzymania piórka ;). wyobraź sobie kość ramienną od łokcia do ramienia, a potem ubierz w mięsnie i resztę ;)

skonstruuj też koniecznie dłoń przy twarzy (ale zapewne masz to w planach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając drobne błędy anatomiczne z którymi pewnie sobie poradzisz, przyznaję że imponująco realistycznie to wygląda. zbyt dużo czerni w cieniach na skórze - lewe przedramię chwyci trochę światła odbitego od białego blatu, myślę że powinno być trochę jaśniejsze i zdecydowanie bardziej nasycone. może spróbujesz dodać/wzmocnić dopełniające światło z prawej strony, choć nie jestem pewien czy to zadziała na plus w konwencji kryzysu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca świetna! mam nadzieję, że wygrasz ;) A na tej prawej to jest jakaś rękawiczka?

 

Dzięki dzięki :). Tak jest, na prawej to rękawiczka (dłoń łatwiej się przesuwa po tablecie), ale że jesteś już kolejną osobą która się pyta o co chodzi z tą prawą dłonią to będę musiał zlikwidować tę rękawiczkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności