Skocz do zawartości

[Kryzys] Bad Day at Work


mant-raz

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

 

Ponieważ tak czy siak maluję ten obrazek, a akurat podpasował mi temat to może sobie zastartuję :) Mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa, że nie postowałem od samego początku. Wszelkie uwagi mile widziane. Będę głównie walczył z mimiką, bo to moja słaba strona, mam nadzieję, że finalnie kryzys da się wyczytać z jej twarzy ;)

 

--------------------------------------------------------------------------------

final image:

 

mantraz-bad_day_at_work_small.jpg

 

mid res:

 

http://www.kotynski.com/Kryzys/mantraz-bad_day_at_work.jpg

 

huge res:

 

http://www.kotynski.com/Kryzys/mantraz-bad_day_at_work_big.jpg

 

--------------------------------------------------------------------------------

opis:

Zły dzień pani prostytutki, zmęczona prowadzeniem biznesu, nie posiada już środków wspomagających, aby dać radę kolejnemu klientowi.

 

Moim własnym założeniem było malować jak najbardziej "czysto", nie użyłem ani jednej tekstury, nie wspomogłem się żadnym filtrem w postprodukcji.

 

about:

Bad day of ms. prostitute, tired of running her business, she has no speeding drugs to serve another client.

 

My own goal was to paint "clear" as much as I could, no texture was used, nor postproduction filters.

--------------------------------------------------------------------------------

 

stepy jak do tej pory:

 

pal_steps.jpg

 

pal26.jpg

Edytowane przez mant-raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gdybym nie przeczytała opisu to bym to zinterpretowała jako kryzys starzejącej się kobiety lekkich obyczajów.

W pierwszych dwóch obrazkach bardziej trafiłeś to co chciałeś pokazać, potem pojechałeś za daleko z ubraniem i tym szarym na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja podobnie jak ania zinteropretowałem bo nie przeczyatlem tytulu i uznałem że to fajna błyskotliwa praca...

rozczarowałem się gdy zrozumiałem o co naprawdę chodzi.

Tak czy inaczej wizualnie wiadomo że będzie to wypsika bo cie juz troche znamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimika twarzy mi się podoba, Widać odciśnięte ciężkie życie na niej. Ostatnio pozowałem do fotki, gdzie musiałem wcielić się w takiego schizola (maniak, komputerowy, pracoholik, narkoman i alkoholik w jednym). I właśnie o to chodzi, duże źrenice, wrażenie jakby zero kontaktu, patrzy gdzieś w ślepą dal, mimo, że facet stoi tuż przed nią. Wydaje mi się, że esencja tej mimiki jest uchwycona, teraz wystarczy popracować nad innymi detalami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeleń jest trochę koślawy.

 

Opaska kończy się trochę jakby za wcześnie i nie dochodzi do ucha, niby tam jest kosmyk włosów ale całość sprawia wrażenie jakby twarz była maską. Myślę że dociągnięcie opaski niżej, albo doświetlenie kosmyka żeby bardziej wystawał, załatwi sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez wzglęzdu na to, którą wersję wybierzesz mam propozycję aby dodać w tle jakieś kolorowe światła... niebieskie, czerwone, zielone- to może fajnie urozmaicić, albo zepsuć :)

można by też dać smugi światła pomiędzy ludźmi (ale tylko na pewnej wysokości, na dole już nie oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności