Skocz do zawartości

Windows 7 i Tablet


gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakaś funkcja aby jednym klawiszem wyłączyć cały ten szajs integracyjny z Tabletem. Nawet nie wiecie ile mi to już krwi napsuło.

 

Najbardziej wkurza mnie... KÓŁECZKA oraz brak reakcji na kliknięcie prawym klawiszem który mam skonfigurowany na piórku.

 

Pomóżcie :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie wiem jak wyłączyć i też miałem z tym problem. Skonfigurowałem jednak tablet w W7 w ten sposób, że przy dłuższym przyciśnięciu piórkiem (0,5 sek.) przełącza się ono tak, jakby był wciśnięty PPM. Wtedy wyskakuje kółeczko i wiem, że ta funkcja się włączyła. Przydatne np. w ZB, gdzie od jakiegoś czasu działa funkcja PPM (move, scale i rotate) niezależnie od miejsca użycia. Trzeba tylko nauczyć się cierpliwości i wytrzymywać te pół sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

 

ale podobno wystarczy w panelu/Pen & Touch/Flicks odznaczyc ptaka Use flicks....

i w Pen Options/Press and Hold Right click wchodzimy w settings i odznaczamy Enable press....

Edytowane przez Chrupek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w pracy, gdzie mamy Vistę ale w W7 jest podobnie. W panelu sterowania wybierasz "Pióro i urządzenia wyjściowe" lub coś podobnego i grzebiesz w opcjach. Są stosunkowo dobrze zatytułowane. Na pewno się zorientujesz. Wyłącz też "szybkie ruchy" i inne bajery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności