Skocz do zawartości

[Kryzys] co w duszy gra


nao

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

wszystkich biąrących udział :)

 

opis_(the idea)

 

oto chłopaczek który mniema że jest artystą. Dylemat jego ducha rozgrywa się na poziomie twórczej interpretacji dzieła - tutaj " mona lisa " leonarda. Wokol niego rozgrywa sie scena w której starałem sie uosobic stan jego ducha- a więc wszystko to twór jego wyobrazni..a możliwe że i nie uchwytnej podświadomości ..

 

kryzyskoniec1400.jpg

 

jedno zdjęcie użyłem w pracce a mianowicie obraz mona lizy x2 leonarda) i zmodyfikowałem .

 

pozdrawiam

 

 

 

wstepny szkic

 

kryzysa2d.jpg

Edytowane przez nao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

RaVirr ,SSn4k3 - :) zobaczymy jak sie to dalej potoczy

 

nareszczie cos do przodu z tematem i nawet powiem ze zkrystalizował sie nieco temat pracki w głowie ,, wiec jest nadzieja dokonczenia ..ah omal znow nie wrzucilem malego wypierdka wiec ten nieco wiekszy..

 

pozdrawiam

wip3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny styl, aż się boję skrytykować, ale wydaje mi się że ten na fotelu za bardzo zlewa się z fotelem, w #4 wyglądał lepiej. Nie wiem czy to było pomyślane jako biała koszula czy po prostu kawałek jeszcze nie zamalowanego obrazka, ale jako biała koszula prezentowało się moim zdaniem dużo lepiej niż to co teraz w pierwszym poście. Jak się ci po bokach zlewają z tłem to nie przeszkadza, a nawet pasuje do tematu, ale przy tej centralnej postaci jakoś to dziwnie wygląda.

 

 

Jeśli dobrze widzę to ten z lewej zwisa do góry nogami? Jeśli tak, obróciłabym też "szkoda gadać".

Edytowane przez Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezzz- ach gdzies mi to umknelo ale racja - co moglem porawilem choc u wszystkich to raczej anatomia z przymróżeniem oka :)

 

ostatni progress z pracki...

 

wip303_7_1300.jpg

 

i finito .

kryzyskoniec1400.jpg

 

pozdrawiam i dziekuje wszystkim za wskazówki mysle ze sie przydały :

jerzzz sucharek Adek Ania DaRoZ Double_G Rotcore Ssn4k3 RaVirr dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burel na kółkach...

bardzo mnie się podoba :)

gęby wymiatają, deformacje i dynamika, o fakturze nie wspomnę. trochę to komputerowe mydło przy oknie mnie boli, ale zamknę prawe oko ;)

kolory w 4# też były super- jak stare malarstwo,

gratuluję, bo od początku jest czego

 

 

ale nasłodziłam, fu

Edytowane przez jerzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności