Skocz do zawartości

problemy ze stabilnością, windows vs mac


a3stract

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, mam do was proste pytanie.. jak często wysypuje się wam modo pod windowsem? w domu mam PC Dual Core 2.50 Ghz, 4GB ram, Geforce 9500gt, win 7 (ultimate)64/, zainstalowane modo 501/64/. Program potrafi wysypać się w każdym momencie ( najczęściej podczas używania bevel edge), ten sam problem pojawiał się również podczas pracy w 401 - bez względu na update softu, dla porównania dodam, że XSI 7 na tym samym sprzęcie chodzi perfekcyjnie.

 

W pracy pracuje na 8 rdzeniowym Power Macu opartym o 2 procki Intela (Xeon - nie pamietam mocy) 4GB Ram, i karcie Radeon, Modo śmiga bez zacięcia, mogę pracować przez kilka godzin nie dotykając opcji Save, program od 6 miesięcy nie wysypał się ani razu ( wersja 401). W moim przypadku wersja Mac bije wersje PC w 100%

 

Dlaczego pytam?

 

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zmiany sprzętu domowego, zastanawiam się nad rozwiązaniem Apple, jednak perspektywa wydania minimum 10 000pln na domowy komputer mało mnie cieszy, chciałbym poznać wasze opinie, czy macie podobne problemy, na jakiej konfiguracji sprzętu pracujecie.

 

P.S Wydaje mi się, że to wina karty ( konkretnie układu Nvidia).

 

pozdrawiam.

Edytowane przez a3stract
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

501 mi się na razie zbiesił słownie 1 raz (i7 920, 12GB RAM, GTS8800, WIN 7 Ultimate).

A jak czytam fora Luxology to użytkownicy OS X też mają swoje problemy, które nie trapią użytkowników WIN.

 

ps. Nvidię i tak wszyscy praktycznie na forum Luxology polecają bardziej od AMD Radeonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności