Skocz do zawartości

[Kryzys] Energetyczny NASA


Brain-Eater

Rekomendowane odpowiedzi

Praca w założeniu ma przedstawiać wnętrze promu kosmicznego NASA. W środku na różowym rowerku siedzieć będzie astronauta pedałujący ile sił w nogach. Jego pojazd (rowerek), podłączony będzie do generatora, wytwarzającego energię do napędzania statku.

Jutro rano postaram się wrzucić jakieś szkice (jeśli pozwoli mi na to mój skaner), nad dokładnym (3- zdaniowym) opisem pracy muszę jeszcze pomyśleć, ale będzie to mniej więcej tekst o DUŻYCH cięciach budżetowych NASA, dzięki którym zamiast paliwa, mogą wykorzystywać siłę ludzkich mięśni.

 

Pozdrawiam,

Brain-Eater.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak jak obiecałem, wrzucam koncepcję samego astronauty na rowerze:

http://img834.imageshack.us/i/kopiakoncepcja.jpg/

 

Jako że dziś udaję się do Warszawy, i w samochodzie spędzę kilka godzin, popracuję co nieco nad samym wnętrzem sceny. Jeśli macie jakieś propozycje co do wyglądu wnętrza promu kosmicznego, a dokładniej pomieszczenia z generatorem, to byłbym wdzięczny gdybyście się nimi podzielili :)

 

Pozdrawiam,

Brain-Eater.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie za mocno na konstrucjach wystrzelanych z kosmos, ale wydaje mnie sie, ze..

1. nie maja tam zbyt wielkich powiezchni zyciowych, tzn nie sa to salony.

2. przecizazenia na starcie sa na tyle duze ze nawet jak by sie pudzian chwycil tej raczki to by sie nie utrzymal.

Dlatego jesli chcesz zachowac sam pomysl, daleko lepiej bedzie moze skompilowac z soba fotel astronautów z jakims mechanizmem przelazen zebatych z roweru. Tzn polaczenie fotela z rowerem. i takich 3 obok siebie jak w apollo: ]

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to widzę tak: (sorki za jakość, myszą na szybko :D)

http://img52.imageshack.us/img52/3259/kosmo.jpg

 

Na promie zabrakło zasilania, które niezbędne jest do odpalenia i sterowania silnikami jonowymi. Na szczęście dzielni amerykańscy naukowcy opracowali alternatywny napęd! Jako, że oczywiście w Kosmosie jest powietrze, można użyć śmigieł napędzanych ludzkimi mięśniami. Ot, proste a i kondycję się wyrobi. :)

 

Ps. Pamiętajcie, że to tzw. parodia. Nie wieszać mnie. :P

Ps2. a obrazek chyba wrzucę do portfolio. Jakieś oceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic- wiem, że na promie nie ma za dużych powierzchni do swobodnego pedałowania, ale to będzie taki futurystyczny prom kosmiczny, coś jak w Star Wars, poza tym, przecież zgodnie z moją koncepcją usunięto ogromne zbiorniki z paliwem i zastąpiono 'pomieszczeniem rowerowym' ;)

 

szczuro- dokładnie oto mi chodzi, wielki pokój ze świecącymi przyciskami, generatorem, z tym że astronauta nie będzie na suficie ;)

 

Dav- fajny pomysł, ale 'akcja' odbywać się będzie wewnątrz promu, obawiam się że na zewnątrz astronautom byłby zimno, a w efekcie by się pochorowali :) A obrazek jak najbardziej wrzuć do portfolio, ja go mam już na tapecie :)

 

Chciałem wrzucić jakieś szkice z postępów (prawie uporałem się z konceptem wnętrz pomieszczenia :), ale zapomniałem kabla USB do aparatu, na szczęście mam tablet, więc coś pokombinuję i wrzucę.

 

Pozdrawiam,

Brain-Eater.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że astronauta nie będzie na suficie

 

a szkoda, bo ciekawy pomysł, zwłaszcza jakbyś zrobił więcej astronautów, w mniej zajętej pozie, aby podkreślić to, że pedałujący jest do góry nogami ;] fajnie by tu wyglądały pozy rodem z propagandowych plakatów (podniesione czoło, patrzenie się w dal nie wiadomo gdzie i po co, pewne siebie miny (jeśli by je było widać oczywiście)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno mnie nie było, niestety musiałem zaangażować się dość poważnie w pewien szkolny projekt, i nie miałem czasu na 3d. Teraz jednak znalazłem chwilę czasu i postanowiłem w końcu zacząć coś modelować. Na pierwszy ogień poszedł rower, mający na celu napędzanie całej machiny.

render1eb.jpghttp://img193.imageshack.us/i/render1eb.jpg/

http://img340.imageshack.us/i/render2xr.jpg/

render2xr.jpg

Nie jest jeszcze skończony, ale nie mam już siły dłużej dzisiaj nad nim siedzieć. Prosiłbym o konstruktywną krytykę.

 

P.S. Przepraszam, że zdjęcia na ImageShack, ale jak próbuje dać je bezpośrednio tu, to są jakieś problemy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności