Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed Modeling 25: WARZYWA OWOCE


maciek.m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No, nie przepuszczę tej okazji mimo skasowanego dysku (a wraz z nim linuxem i całą resztą z trudem uzbieranych materiałów do modelowania, do 2D... chlip...) .

 

Na Windowsie pobiorę Blendera i wymodzę coś na tą edycję :)

Edytowane przez Dobrotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziper a tak zapytam po co w owocach Tobie przezroczystosc? :) Ogolnie zadnych bumpow czy dispow na faktore oczywiscie tez nie :) marcinW, jestem w takiej samej sytuacji jak Ty nie mam o tym bladego pojecia:P Ale pomyslalem ze bedzie to niezle wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że bumpa nie można użyć, bo w niektórych przypadkach będzie trzeba po prostu mega zagęścić siatę i noisem potraktować, bo bez czegoś takiego nijak nie będzie to przypominać naszego owoca. Prościej byłoby zezwolić zwyczajnie na bumpa/dispa, ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ode mnie "Banan Monroe"... Sorks za nieciekawe tło, ale pierwszy raz na bitwie... chciałem jeszcze wymodelować twarz, ale nie wiedziałem, czy można używać kilka brył (oczy) czy tylko jednej, no i co tu dużo mówić... zbrakło czasu, ale pieprzyk jest :D... wszystko na piechotę w Blenderze... muszę jeszcze się renderować naumieć :P...Pozdro

 

bananmonroe.jpg

Edytowane przez Papa Pio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papa Pio dobre to :D

 

Na tą chwilę mój faworyt to cebula ;)

 

to ja też już mam. przeliczyłem się ale tak już musi zostać. trochę wysuszona kukurydza :P te dodatkowe 5 minut bardzo się przydało maciek.m ;) pzdr

 

p.s. sorx za takie kiepskie ujęcia siatki - niezły bałagan tam jest więc tak czy inaczej mało widać

 

kukufinal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamyl nie czaję :) chodzi Ci kształt rozumiem? bo myślałem, że wszystkie są tak mniej więcej sześcienne :> po prostu źle się do tego zabrałem a jak już byłem w połowie to stwierdziłem, że już dokończę bo nie chce się od nowa zaczynać :) po prostu dla mnie to jest jak wyschnięta kukurydza :P w której mało doku już zostało i tak się pomarszczyły te ziarna :P

 

ja też cały czas za celubą jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie chodzi tyle o render co o modeling, no i o pomysł;) a Twoj jest genialny haha:D zrób go lepiej, bo naprawde szkoda pomysłu zeby sie zmarnowal. uwielbiam to zdjecie Marilyn Monroe

Edytowane przez kakaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok... kiedy żona i dziecko poszli spać obudziły się w Pio demony... poszedł do kompa, otworzył książkę i od 0:00 do 1:00 próbował rozkminić render w Blender... a oto i efekt... może szału nie ma ale już wygląda to lepiej... mam nadzieję że czas na ustawienia renderowania i światła nie wliczają się do czasu na modelowanie... bo plane w tle zajął mi jakieś 3 minuty - tyle czasu z modelowania mi jeszcze zostało :P...

 

bananrender.jpg

Edytowane przez Papa Pio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności