Skocz do zawartości

[kryzys] awaria topora


lisu

Rekomendowane odpowiedzi

Siem,

moze uda się skonczyc, niemniej wątek odpalam, zobaczymy co będzie. Scenariusz mam nadzieje czytelny.. takie 3 min shot zeby zaklepać pomysł ;)

 

Shortstory: It's a story about clash of the two diffrent styles of martial art, and what would happen if powerfull leader is going down. Then comes a moment of crysis.

 

Hi-Res 300dpi:

topor1dfinal300dpi.jpg

 

 

 

o projekcje: Projekt zakłada smiechawke z konfrontacji dwóch technik wojennych, przewagi jednej nad drugą i możliwe do zaistnienia konsekwencje. W tym przypadku sytuację kryzysową i swoiste rozczarowanie pewnej załogi niespodziewanym osłabieniem lidera, generalnie -100 do morale. Pracka malowana, bez tekstur.

Edytowane przez lisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

elton i ricky spotykają george'a michaela w kiblu...

 

 

a nie bo kryzys topora,

kiedy lider dostaje bęcki to morale drużyny leci na ryj :)

 

pomysł mnie nie przkonuje jeszcze do konca ale to wynika z mojego uprzedzenia do troli z toporami..także kryzys dotyczy tez mnie..mam nadzieje ze koncepcje mozna zmienić o 180 jakby cos mi sie urodziło sensowniejszego

 

tu taki wip z 3 dni

 

topor1l.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typie, lewa łapa postaci z mieczem świetlnym do poprawki, ładnie tam się na bossie ten fioletowy ułożył teraz na skórze (od tego miecza go przyniosło;)) w sumie to ciekaw jestem, co tu jeszcze będziesz robić (poza tym ludkiem na froncie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie oczywiście miazga, jak już wyżej pisali, ale logicznie to już chyba nie. Nie pasuje mi tu rozdwojona dynamika. To co widzimy - jaki jest odcinek czasu pomiędzy przecięciem topora a momentem który własnie jest teraz? Kolesie po lewej są bardzo statyczni, za to dowódca i typek z tyłu (z prawej) dynamiczni. To się czyta więc jakby lewa strona - od przecięcia minęło jakieś 3 sekundy wzwyż, prawa strona - jakby nastąpiło to właśnie teraz lub nie dłużej niż sekundę temu.

 

Co jeszcze... ślina z pyska głównemu ogrowi wylatuje dynamicznie, sugeruje ruch, sam miecz nie ma już dynamiki, dodałbym jakąś smugę. Odcięty topór odleciał za daleko w tak krótkim odcinku czasu. Ten dymek z topora mógłby być jakiś powiew... spowodowany tym, że coś z niego odlatuje w szybkim tempie, czyli zmiana ciśnienia, jakieś zaburzenie itd.

 

Chyba, że olać to wszystko i trzymać się wersji, że minęła trochę dłuższa chwila od tego kluczowego przecięcia, ale zmieniłbym wtedy układ głównego ogra na mniej dynamiczną, bo przerażenie na gębie jest ok, ale jest on dziwnie przechylony jakby "ostrze" miecza go prawie smyrnęło.

 

No i na koniec - pierwszego planu tu praktycznie nie ma, czyt. Czarna sylwetka z mieczem nie równoważy wg mnie kompozycji w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym analizowaniem sceny, wszystko można wytłumaczyć. Jeśli typek z lewej wygląda statycznie to tylko dlatego że poziom jego inteligencji nie pozwala na szybsze przetrawienie powstałej sytuacji. Ma bardzo fajny wyraz twarzy, nie zmieniałabym.

 

Mi trochę nie pasuje to puste niebieskie niebo na dole, tam coś jeszcze będzie? Bo nawet w tle się więcej dzieje niż tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ZiN za rady dobrze że jestes ;)

 

ps. pozdro szejset dla króla i psa ;)

 

 

Nie kozakuj tylko maluj, moze cos z ciebie bedzie jeszcze... za pare lat :D :D

 

Ale tak na serio to fakt, ze jakbys zrobil jakis taki luczek z tego fioletowego dymku laczacy dwie czesci rekojesci topora i imitujacy linie po jakiej lecial odcienty kawalek to chyba wspomogloby to czytelnosc sceny...

A z kolorkami to zes polecial grubasnie. Me love it :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no "pan" z tyłu po lewej to mój ulubiony! wątpliwości moje wzbudza anatomia niskiego ogra, z przodu, po lewej... jak za pierwszym razem rzuciłam okiem na pracę to nie byłam pewna do kogo należy tułów z ręką: do tego z przodu czy tego z tyłu. rozumiem, że osobnik jest niski i szeroki, a ręka jest w cieniu, jednak chyba za bardzo poszła do tyłu i jest jakaś chuda z małą dłonią. biorąc pod uwagę oświetlone ramię i zacieniony bok, głowa dziwnie osadzona w ciele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu z dołu chyba zbędny, wiem że wypełnia Ci tą pustą przestrzeń, ale ja bym się go pozbył, albo chociaż przykrył niebieską mgiełką, żeby było widać bardziej odpadający topór. No i chyba za ostro zbroję przepaliłeś, daje po oczach :cool:.

 

EDIT: No ale i tak dalej jest zaj**ste ;)

Edytowane przez zerocool-wolomin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytając komentarze jury, pojęcia nie mam gdzie tu jakikolwiek problem z powiązaniem tematu "kryzys" z tematem pracy "awaria topora". Czy to aż tak trudno domyślić się, o co chodzi? Zauważyłem, że jakkolwiek łatwo możnabyło się domyśleć o co chodzi - zawsze w jury znajdzie się ktoś, kto napisze, że temat pracy zupełnie nic nie mówi. Eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności