Skocz do zawartości

[Kryzys] Kryzys miłości


serio

Rekomendowane odpowiedzi

Opis:

Moja wizja czyśćca będąca stanem pozbawienia miłości Boga do człowieka. Bolesne dochodzenie duszy do absolutnej miłości odbywa się przez ogień który wypala grzechy pod postacią domu w którym zamieszkały..

 

Inspiracja:

Moim założeniem było stworzenie pracy w duchu Beksińskiego.

 

Tekstury:

chmury, śmieci na ziemi, dym, budynki, czaszka, fortepian, elementy na kolcu, płomienie, gołąb

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Description:

My vision of the purgatory which is a state of lack of God's love to human. The soul suffers in painful process of reaching an absolute peace and love. This is representing by burning house. The fire is consuming the sins..

 

Inspiration:

I wanted to create an image in style of Beksiński.

 

Textures:

clouds, garbage on the ground, smoke, buildings, skull, piano, red spike, fire, pigeon

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

click for 4000x2702 version

 

kryzys70.jpg

zoomy:

zoom1u.jpg

 

zoom3j.jpg

 

zoom2z.jpg

 

zoom4g.jpg

 

 

initial sketch..

kryzys21.jpg

Edytowane przez serio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za odzew.

 

Jeśli chodzi o interpretacje obrazka to wolałbym nie podawać wszystkiego gotowego na tacy i fajnie by było gdyby każdy mógł zinterpretować go na swój sposób. Nie wiem czy takie coś by przeszło w regulaminie. Dlatego dodam, że jest to coś z pogranicza snu, czyśćca.. na pewno nie jest to nasz świat tylko jakiś odbity w krzywym zwierciadle. Będą tu elementy znane jak np dom, fortepian etc ale też zamierzam dać jakieś dziwne, zniekształcone struktury.. Jak wyjdzie zobaczymy..

 

inspirowane chyba beksinskim co?

napisz kilka slow o co kaman

 

Właśnie kończę jeden obrazek w duchu Beksińskiego więc ten zacząłem już z rozpędu. Fajnie, że to widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu (co mnie martwi), ale skojarzyło mi się to (tytuł kryzys i płonący budynek) z pożarem domu uciech. Skoro płonie ten przybytek, to teraz będzie w mieście kryzys w miłości :D

 

czekam na rozwój bo do tej pory mi się bardzo podoba, a to co piszesz jest obiecujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, fajnie to wyglada ale tak sie zastanawiam czy masz zamiar dalej wzorować sie na beksinskim, czy to tylko taka chwilowa zajawka?

 

Cześć. Tego nie wiem.. Na razie bawię się jego stylem i nie zastanawiam się co będzie dalej. Faktem jest, że lubie smutne, mroczne obrazki i tak mi ten Beksiński podpasował co nie oznacza, że wszystkie jego motywy mnie pociągają. Wybieram sobie poprostu te elementy z jego stylu które mi szczególnie leżą. Być może z czasem zaadaptowany styl zacznie ewoluować i zmieniać się przyjmując jakąś cząstkę mnie stając się czymś innym..nie wiem.. Na razie sobie eksperymentuje i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie, wiem, ale jak oglądam tą pracę, to od samego początku jakoś ten szpic mi nie pasuje. Widać, że z ziemi wyłazi dosyć blisko obserwatora i spada na ten dom, który jest dalej. Za słabo widać na nim tę perspektywę według mnie. Pracka MEGA ogólnie. UWIELBIAM Beksińskiego. Inspirację też zauważyłem od razu :) Leć dalej, wyglada super.

 

Ciastuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, ja dopiero teraz zauwazylem ze ten szpikulec poleciał na budynke oO faktycznie kiepsko czuć perspektywe, po prostu źle przekrzywiony jest on, powinien byc bardziej zwrocony w strone widza, wypadałoby go obrocic o jakies 30stopni w lewo.

 

powodzenia!

Edytowane przez nicponim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności