Skocz do zawartości

komp z hipermarketu o_0


dirty

Rekomendowane odpowiedzi

o ludzie, przeczytajcie sobie o kupowaniu komputera w supermarkecie... w glowie sie nie miesci. zerowa kompetencja sprzedawcow po prostu poraza i przeraza. domyslalem sie, ze jest bardzo kiepsko, ale nie mialem pojecia, ze az tak!!

 

koniecznie sciagnijcie mp3 z zapisem rozmowy \'klienta\' z intelygentnym kierownikiem dzialu komputerowego. po prostu polewka maxymalna. ma troche z kabaretu, troche ze stadionu 20lecia, troche z tragifarsy. wymiekam.

 

http://www.idg.pl/artykuly/42144.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

lol

 

albo \"kodeki kosztują około 200zł\" \"karta muzyczna zintegrowana na płycie głównej jest do gier i wystarczy do kazdej gry a inne karty to sa już do muzyki\" \"radeon 9200 na sto % wystarczy do dooma3\" \"taaa, celeron dwa dwa to na pewno do dooma trzy wystarczy, a ta druga gra? nie wiem, nie znam, nigdy nie slyszalem, ale pewnie tez pojdzie\" [chodzi o halfa2]

 

\"wie pan, tak za dwa lata, poltorej to moze bedzie trzeba cos tam podmienic, tak zeby wszystko szybciej chodzilo, na przyklad nagrywarke dvd\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedna zasade: nigdy zadnej czesci do komputera nie kupuje w zadnym supermarkecie, nigdy nie kupie zadnego zestawu

Zawsze ide do sklepu komputerowego, pokazuje swoja konfiguracje jaka mnie interesuje i pilnuje zeby komp byl dobrze zlozony (wole zeby w sklepie skladali niz zebym cos zepsul przez przypadek sam )

--> a co do kupna w supermarkecie, znajomy ostatnio mnie wolal bo sie zepsul mu komp, dysk, cd-rom nie dzialal, wiec tylko poradzilem mu isc z tym do serwisu bo byl na gwarancji... tam mu powiedzieli ze mial wirusa i jego usuniecie kosztuje 100zl :| ;

tym sie tylko potwierdzily moje przypuszczenia co do skladaka z supermarketow

 

PS. mp3 tez mi nie chce sie sciagnac :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryf ma całkowitą rację odnośnie bydła w serwisach. Ostatnio byłem w serwisie vobisa zapytać się o ceny nagrywarek DVD. W vobisie wszystko mają droższe o 5-15%, ale byłem ciekawy. Przy okazji zobaczyłem sobie jak pan serwisant dzielnie walczy z komputerem. Tak dzielnie walczył, że dwa razy resetował go z wtyczki, a jak system wstał, to żeby mu było łatwiej grzebać w bebechach (na włączonym kompie!!) Położył sobie towera na bok. Podczas tej operacji dysk zapiskał, zazgrzytał i komp się wyłączył. Przy następnej próbie uruchomienia nie chciał już wstać, a dysk wydawał takie odgłosy jakbyście do pralki nawrzucali sobie śrutu :) Brawo dla pana w czerwonym kapeluszu. Pożucał ch..jami i kur...ami i poszedł na zaplecze. Na odchodnym uśmiechnąłem się powiedziałem dowidzenia, odpowiedział, pożyczyłem przyjemnego popołudnia, nieodpowiedział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności