Skocz do zawartości

Plakat


Obywatel

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Mam kilka pytan.

 

-Sa jakies punkty drukowania JPG jakosci zdjecia o rozmiarach nieco wiekszych niz standardowe?

-Jaki jest przelicznik pikseli na cm. Tz. niby mozna oddac do druku jakiegos jpg o wymiarach np. 500x300 ale czy zdjecie bedzie dobrej jakosci?

-Pytanie podobne do poprzedniego: jakich rozmiarow jest plakat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

oczywiscie ze jest i to duzo takich miejsc i mozesz im to wyslac na maila a oni to wydrukuja i ci wysla ale to duzo kosztuje chyba ze masz kase i naprawde tego chcesz.....

>niewiem co to za firmy ale poszukaj w google tam znajdziesz....

 

PAMIETAJCIE TERAZ INTERNET TO POTEGA I JEST TAM DOSLOWNIE WSZYSTKO , JUZ NIEJEST TAK JAK 15 lat temu ze niebylo nic prawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku zdjęcia o rozmiarze 10x15 cm (przy rozdzielczości 300 dpi) otrzymamy ilość pikseli równą 1200x1795

Obliczenia: 10 (krótszy bok zdjęcia w centymetrach) / 2.54 (długość 1 cala w cm) * 300 (dpi) = 1200 pikseli.

 

przeliczac mi sie nie chce Twoich rozmiarow :)

a co do plakatu to chyba sa rozne rozmiary plakatu, chco nie jestem pewien bo sie tym nie interesuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - sa takie punkty. takie rzeczy sie drukuje na ploterach. nie wiem skad jestes, wiec nie podam Ci adresu konkrtetnego. nie wiem co masz na mysli mowiac \"troche wieksze niz standardowe\" bo jesli na przyklad 17,8x12,7 to Ci spokojnie to w empiku zrobia. (to pewnie zalezy od konkretnego punktu jak wysoka jest gorna granica)

ze zdjeciem 500x300 to raczej zbyt duzo nie zrobisz.

jesli chodzi o przelicznik to odpal sobie photoshopa i tam w image size wszystko ladnie ci sie samo wyliczy. (tylko pamietaj ze 72 dpi to troche za malo na druk)

 

a teraz maly off-topic :P : jak wlaczyc tego ignore-a, bo wyjde z siebie i stane obok?!

 

marcin : skad wiesz co bylo 15 lat temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta informacje co dalem to wszystko co w necie znalazlem nt druku (przyklad tez z netu)

kru--> odeslanie do netu to najprostsza rzecz dla niektorych userow, wiec nie ma sie co denerwowac tylko tych postow nie czytac

 

[Wyedytowany dnia 19-6-2004 > mikeb]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności