Skocz do zawartości

Jak rozpocząć prace z 3D Studio Max


Liszek

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszam na trzyczęściowy tutorial, który pozwoli na przyswojenie sobie interfejsu 3D Studio Maxa.

Są to zupełne podstawy. W miarę czasu oraz możliwości (sesja) postaram się w tym temacie odpowiedzieć na pewne pytania i zagadnienia.

Po sesji dalsza część ale co w niej będzie zależy już od Was. Tak więc pozdrawiam i zapraszam do oglądania.

 

 

PS: Jeżeli jesteś już zaawansowany to nie trać czasu na ten tutorial lub obejrzyj go w celu przypomnienia.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zobaczyłem sobie i tylko zobaczować mogłem.. Jest bardzo cicho.. Nawet przy głośnikach na ful słychać bardziej szum niż to co mówisz.. Boję się podkręcać głośniki na ful bo jak potem zapomnę skręcić to zawał mam murowany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMFG! Seplenisz, brak przygotowania, -om zamiast -ą, 3dmax studio, "tobolary", "kustomazin" i w ogóle angielski do bani.

 

Merytorycznie też cieniutko, zamiast opowiedzieć na jakich zasadach działa narzędzie, to "eeee.... kliknijmy to i to w ten taki sposób nam to robi... no jakoś tak..."

Widać, że nie wiesz do czego służy duża ich cześć (np. inne tryby skalowania, snapowanie w różnych wymiarach, ?widok? - no cholera, ale ominąć i pomylić system koordynatów z widokiem?). Chyba tobie bardziej by się przydał jakiś tutorial z podstaw maxa.

 

Radziłbym usunąć te tutoriale, żeby nie wprowadzały w błąd nowych użytkowników, którzy naprawdę chcą się czegoś nauczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMFG! Seplenisz, brak przygotowania, -om zamiast -ą, 3dmax studio, "tobolary", "kustomazin" i w ogóle angielski do bani.

 

Merytorycznie też cieniutko, zamiast opowiedzieć na jakich zasadach działa narzędzie, to "eeee.... kliknijmy to i to w ten taki sposób nam to robi... no jakoś tak..."

Widać, że nie wiesz do czego służy duża ich cześć (np. inne tryby skalowania, snapowanie w różnych wymiarach, ?widok? - no cholera, ale ominąć i pomylić system koordynatów z widokiem?). Chyba tobie bardziej by się przydał jakiś tutorial z podstaw maxa.

 

Radziłbym usunąć te tutoriale, żeby nie wprowadzały w błąd nowych użytkowników, którzy naprawdę chcą się czegoś nauczyć

pfff he he he

 

To był mój pierwszy raz i prawdę mówiąc miałem straszną tremę przed powiedzeniem czegokolwiek. Jeżeli macie taką potrzebę to rzeczywiście usuńcie bo sam nie chciałbym uczyć się z błędami.

Edytowane przez Liszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście merytorycznie to leży. Po co kogo uczyć jak otworzyć plik ?:)

Stary nie zniechęcaj się, tylko się przygotuj. Przed włączeniem REC, napisz na kartce co chciałbyś omówić, napisz słowa kluczowe, żeby się nie stremować i nie zapomnieć. Nagraj się najpierw kilka razy wg. planu żeby się oswoić z gadaniem do kompuera, zrób scenę ze 2/3 razy, żeby robić ją bez błędów i jedziesz.Takie tutoriale są potrzebne po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności