Skocz do zawartości

[Kryzys]: Deadpoint


88grzes

Rekomendowane odpowiedzi

Yo,

 

Wkońcu udało mi sie zmobilizować i ruszyć z czymś "na boku". Może uda mi sie skończyć może nie, póki co wrzucam pierwsze wypociny :D

 

Kilka słów dla wytłumaczenia, otóż: leżąca pani dopiero co sie rozplątała z sznurów którymi była związana przez laboratoryjnego-psychola, w momencie kiedy rozwiązuje ostatnie weżły, spostrzega ze nie jest juz sama w pomieszczeniu.

 

"Picture shows a woman who is a prisoner of mentally ill killer.

When she just released from ropes, woman sees that she's not alone in the room..."

 

kryzysdeadpointduze.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Praca malowana od podstaw+garstka textur własnej roboty. Całość robiona w PS'ie

Edytowane przez 88grzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ZiN - no niestety wszystko już bylo, cokolwiek nie wymyslisz to zaraz ktos ci podesle linka z identycznym pomyslem :S Ale niestety nie mam tyle czasu na szukanie nowej "idei", takze bede klepał oklepane.

 

zerocool-wolomin - :D, myśle nad rozdarciem spodni w tym miejscu...

 

 

kryzyscopy6small.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza rzeczywiście trochę nienaturalna jak na taką sytuację, ta ręka co wspomniał zerocool-wolomin, stopa wyciągnięta jak u baletnicy, i przednia ręka też jakoś dziwnie wyprostowana.

Wyraz twarzy w #5 był lepszy (otwarte usta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bomba , bardzo fajny klimat, nieprzesadzony, świtene światło i ładna laska:) mi tam jej poza nie przeszkadza wcale a wcale:) 88grześ nie uważasz ze mozna by pokusić się o jakiesz drobiazgi na podłodze?albo taki drobny smaczek ze pan który rzuca cień na podłogę trzyma np tasak?:)albo nie tasak..szczypce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mik141

podoba mi się, ale jedno mnie tylko ciekawi - czy ta lina finalnie będzie grubsza? bo teraz jak taka zwykła tasiemka się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mookie, Coyote - dzieki :)

 

mikeeho - CO do tasaka czy innych rekwizytow myśle że coś wymyśle ale narazie wszystko chce jakos umieścić kompozycyjnie, żeby gralo, także moze sie jeszcze duzo zmienic w koncowej wersji (o ile taka bedzie ;p)

 

mant-raz - pracuje nad tym :)

 

mik141 - linka pogrubiona

 

Nastepna wersja:

 

kryzys2copy24small.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce teraz są o wiele lepiej ułożone, bardziej to pasuje do sytuacji.

Fajne światło.

Coś niedobrego dzieje się z prawą nogą, za gruba albo za bardzo skrócona.

sznur po bokach krzesła nie powinien być tak bardzo napięty skoro jest rozcięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania - wszystko stopniowo, narazie probuje sie wstrzelić w odpowiednia kolorystyke, nie wiem czy krzeslo nie zostanie zmodernizowane takze sznurem sie narazie tez nie martwie.

 

chudek - jw.

 

Levan - dzienx

 

nastepna wersja:

 

kryzyscopy34small.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest moc, fajnie ze przybrudziles, panna troche orgazm przeżywa, ale i tak jest o niebo lepsza niz poprzednia wersja. Ogolnie przypomina mi stylowo troche prace mayka, moze przez te odbicia i 'cięte' proste, ale mimo wszystko coś was łączy;p

 

szafka kuchenna nieprawidłowo odbija lampke;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat według mnie nie jest zbyt przekonujące za to wykonanie zapowiada się coraz ciekawiej. Podzielam uwagi jakie zostały powiedziane i dodałbym od siebie, że jakbyś dał lewą stopę wygiętą da góry, tak jakby chciała na niej wstać zaraz to by nabrało trochę więcej sensu. Chyba, że laska jest tak skonsternowana, że jej zwiotczały nogi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, a czy ona nie ma skręconej prawej kostki?:) jak tak patrze na uklad nogi to na to wyglada.

 

O cos takiego moze powinno byc? [sorki za nieudolne mazanie po pracy]:

Bez-nazwy-1-1.png

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły postęp w porównaniu z poprzednią wersją. Jak na moją jaskrę to fajnie zagrane światłem. Jeszcze prawy górny róg, te półki, troszkę odstaje.

 

Za tak brudną podłogę w kuchni pewnie jej się należało! :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas jedna z najlepiej zapowiadajacych sie prac, jesli nie najlepsza.

 

Ale cos mi nie pasuje z nogami, a konretnie chodzi o buty dziewczyny.

Jakos dziwnie sa namalowane - slabo wygladaja. Moze zrob tak ze bedzie miala zalozony tylko jeden but, a drugi bedzie lezal obok. Pokaz jedna gola, ladna stope :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom...oglądam od początku i tez mi się strasznie podoba ;D Zreszta jak mogło by mi się nie podobać, jestem starym fanem jeszcze z digarta ;)

 

Mam jedynie wrażenie, że teraz to zbyt paskudnie wygląda twarz tej dziewczyny. Mógłbyś wypośrodkować pomiędzy tą kusicielką co była wczesniej, a tym co jest teraz.

 

Powodzenia, nominację i tak juz masz gwarantowaną ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności