Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 110: Wejście Smoka - SONDA


Tygodniowy Speedpainting 110: Wejście Smoka - SONDA  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tygodniowy Speedpainting 110: Wejście Smoka - SONDA

    • KhazadThard
      28
    • Toxotes
      6
    • Mellon
      3
    • resh
      30
    • zerocool-wolomin
      5
    • Miłosz3ds
      0
    • serio
      25
    • Kicur
      3
    • Levan
      11


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dziwia mnie wyniki ankiety, przecież tylko Serio potraktował ten temat poważnie :P ja rozumiem że w pracy resha jest smok i bruce lee, ale jest też chaos i burdel :P ... nagradzajmy ludzi za pomysł i wykonanie a nie tylko dosłowne wpisanie sie w temat :/

 

mój głos na serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema..powiem szczerze, że też jestem zaskoczony, bo jak dla mnie pracka serio też jest najlepsza :), chociaż podejście do tematu przez KhazadThard'a mnie rozwaliło i tu się wahałem. Z tym burdelem Tela to napiszę Ci, że masz rację, trochę mnie poniosło :D. A tak w ogóle to strasznie przymuliliście w tej edycji z ilością prac, nie wiem od czego to zależy, sesja, obniżki w sklepach :p. Tak czy siak sonda trwa nadal i wszystko może się zmienić.

zdrówko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz tam glosuja na ulubione kraje a nie piosenki. Po za tym chcialem dodac ode mnie jeszcze ze jak telthona napisala "nagradzajmy ludzi za pomysly i wykonanie"-Jak dla mnie troche za bardzo sa tu wlasnie za pomysl ludzie nagradzani a za malo za wylkonanie czuje sie troche jak na forum literackim a nie graficznym. Pomysl wykonania to rozumiem bo przeciez jak dotrwamy do profesjonalnej karjery wlasnie to jedynie (w wiekszosci wypadkow) bedzie nam dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - czyli chcesz przez to powiedziec, ze slabsi wogole nie powinni startowac? No bo idac Twoim tokiem rozumowania - Jak wpadnie Omen ze slabym pomyslem i jakis leszcz z pomyslem zaginajacym czasoprzestrzen, to powinien wygrac Omen - bo lepiej rysuje? Bzdura. Takim tlumaczeniem od razu mozemy kazda edycje przypisywac ManiakSowi, Biernacowi, Maykowi itd.

 

Nie chce tu rozwijac offa - tak tylko chcialem wyrazic co mysle o zasadzie 'glos za warsztat'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glos na serio, za WYKONANIE.

 

W offie tez jedna mysl. Te "pomyslowe" pracki tak na prawde zaczynaja mnie meczyc. Zaczyna to byc konkurs na najbardziej jajcarska/wykrecona interpretacje tematu. Jest w temacie "Zegluga" powiedzmy i zaraz ktos robi pokraczna ilustracje pijaka z "Łódka BOLS" w garsci. "Hue hue, ale jaja! Masz moj glos!" pojawia sie natychmiast i czuje sie jakbym ogladal komedie gdzie widzowie smieja sie z faktu iz ktos pierdnal czy beknal.

Bo te "oryginalne" pomysly bardzo rzadko "zaginaja czasoprzestrzen" - zwykle sa tylko malo wyszukanym, wymuszonym zartem bazujacym na grze slow. To moze byc smieszne raz czy drugi ale w koncu sie przeje (nie wszystkim jak widze). Teraz mozna miec niemal PEWNOSC ze zamiast pracek nad ktorymi ludzie przysiedli i dali z siebie wszystko pojawia sie zarciki wykonane byle jak, byle tylko wrzucic swoj "zaginajacy czasoprzestrzen" pomysl.

I tak dobrze, ze nikt nie zrobil smoka wawelskiego chedozacego owce - to by bylo dopiero WEJSCIE. Hue hue!.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że musi być jakaś równowaga i tyle, każdy przecież głosuje wg gustu i uznania. Ja osobiście uważam, że nawet super pomysł podany w sposób niechlujny (nie mówię o brakach w warsztacie a zwykłym odwaleniu kaszany) nie będzie miał uznania. Akurat w tym tygodniu walka jest zacięta - najlepsze prace pomysł/wykonanie jadą równo i jest ciekawie. Chociaż podejrzewam, że jakby się tu któryś z Omenów czy Lordów pojawił to uzyskałby co najmniej 50% głosów. Ale też faktem jest, że u tych panów i pomysł i wykonanie to klasa sama w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo totalnego offa to ja na Resha prace zaglosowalem wlasnie za pomysl wykonania.

a co do

@Up - czyli chcesz przez to powiedziec, ze slabsi wogole nie powinni startowac? No bo idac Twoim tokiem rozumowania - Jak wpadnie Omen ze slabym pomyslem i jakis leszcz z pomyslem zaginajacym czasoprzestrzen, to powinien wygrac Omen - bo lepiej rysuje? Bzdura. Takim tlumaczeniem od razu mozemy kazda edycje przypisywac ManiakSowi, Biernacowi, Maykowi itd.

 

Nie chce tu rozwijac offa - tak tylko chcialem wyrazic co mysle o zasadzie 'glos za warsztat'.

No mowisz Drakula ze bzdura przez co rozumiem ze nie zgadzasz sie z tym ze wygrywaja najlepsi. Tak bowiem jest na wszystkich forach ktore znam ze wygrywaja najlepsze prace ze zdecydowanie dobrym wykonaniem- czyli wszyscy sie myla poza toba???.Tutaj jeszcze pozostaje kwestia przylozenia sie do pracy, bo ja nie pamietam zeby Omen cos na szybko odwalil a takie prace czesto tu gro glosow dostaja.

Jak na mnie przegranie challenga z Omenem nie wplywa depresyjnie tak przegranie z kims kto pierwszy raz tabletu uzywa juz jest demotywujace. Reasumujac Od zawsze na challengach roznego rodzaju nagradza sie najlepszych Jest dla mnie dziwne ze tobie wydaje sie to nie na miejscu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nie rozumiem o co ta cała dyskusja... Luz poziom jest w tym tygodniu jaki jest... Do tematu się niewiele prac odnosi... Ale jest jeden prosty sposób dla tych którym to przeszkadza: wystarczyło przysiąść, poświęcić godzinkę i podbić ten poziom. (żeby nie było też lubię pooglądać wypaśne prace) Jestem bardzo zaskoczony (pozytywnie, bo fajnie dostać trochę głosów i wiedzieć iż się podoba komuś), że moja praca się liczy w głosowaniu, nie brałem tego pod uwagę nawet. Myślałem, że zaraz po niej sypnął się prace na temat i któryś z "wielkich" zarzuci czymś takim, że wszyscy będą zbierać szczęki z ziemi i nawet jeden głos nie wpadnie.

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mellon, gdybysmy mieli nagradzac tylko warsztat, to po jaka cholere wogole dawac tematy? Zrobmy TSP#111, TSP#112 itd. Skoro rysujemy i idziemy na jakosc, to po co komu temat? Ja nie mowie, ze zlym jest ze wygrywaja ludzie, korzy maja zajebisty poziom - zle mnie zrozumiales. Nie podoba mi sie wychodzenie z zalozenia 'nie glosujcie na niego, przeciez rysowac nie potrafi!'. Ja wiem, ze masa ludzi robi sobie jaja (apropos tego co Nezumi pisal) i owszem, irytujace to czesto. Praca Khazada moze nie jest warsztatowo najwyzszych lotow, ale na pewno nie jest to praca typu 'patrzcie jaki jestem fajny, narysowalem smoka ktory dyma owce!'. I chyba obrazilbym czyjas inteligencje, gdybym stwierdzil ze ktokolwiek tu wierzy w to, ze praca robiona 'na jaja' przejdzie przez glosowanie.

 

Ja wiem ze wygrywaja najlepsi, ale troche dystansu, nie gramy o zlote gacie. Zreszta, jak juz powiedzialem, po co komu temat, skoro liczy sie tylko skill? -_o

 

i z mojej strony eot - chcecie pogadac, to zapraszam na pm ;]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Wy tam na górze !

 

Do 2D zaglądam tylko do kilku wątków, w tym niestety dla Was również do tego i musicie mnie tu znieść.

Myślę, że przez to, że jestem lajkonikiem, mogę ocenić najbardziej obiektywnie.

I dlatego dałem głos na KhazadThard`a

 

Zwróćcie uwagę, o znawcy, na to, że nie tylko tacy jak wy oglądają te prace - oglądam je również ja, niecierpiący artystyczych wizji ani dorabiania teorii do praktyki.

Może ci, którzy wyznają sztukę wysoką, moją to gdzieś, ale sztuka jest dla odbiorcy.

Nie odwrotnie.

 

A dla mnie jest akurat ta niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był taki temat dziki zachód. Zagłosowałem wtedy na czyjąś pracę (sorki nie pamiętam czyją), były dziki i był zachód. Rozwaliło mnie to i zagłosowałem ;)

Warsztat pozwala tylko dobrze oddać to co Ci siedzi w głowie.

Jeżeli nic tam nie siedzi a jest tylko warsztat, to nic nie ma.

 

Dlatego dobrze, że są takie wątki jak ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko gwoli wyklarowania sytuacji. Gdzies sie wdarla po drodze sugestia ze ja (lak mniemam) wypowiadam sie na temat pracy KhazadTharda . Nie , nie pisalem o jakiejs poszczegolnej pracy ta akurat praca jest na calkiem przyzwoitym poziomie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie, dużo emocji było po drodze a to tylko "for fun" :). Ja też gratuluje pozostałym uczestnikom i zapraszam do kolejnej edycji. Coś postaram się wymyślić i odpalę wątek.

zdrówko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności