Skocz do zawartości

Czy pójdzie mi 3ds max?


Gość Fraser

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fraser

Witam, mam pytanie. Chciałbym nauczyć się 3D i mam pytanie, czy 3ds max pójdzie mi na tym oto sprzęcie? Może trochę śmieszne parametry, ale jeszcze na nim przesiaduję.

 

Windows XP Professional 2002

Procesor: Intel® Celeron ™ CPU 1200MHz 1.20 GHz

RAM: 128 MB RAM

Karta graficzna: GeForce 32 MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bez zlosliwosci nie sądzę by max sie zmieścił u Ciebie na dysku. Moze zacznij od czegos starszego lub mniejszego - nie koniecznie tak rozbudowanego softu. I najlepiej darmowego. szkoda wydawać 10tys na maxa przy takim komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałem 12 lat używałem na takim równie zgraciałym komputerze jak Twój czegoś, na czym nauczyłem się modelowania i podstaw animacji:

 

Anim8or (http://www.anim8or.com) i do tego fajne rzeczy jak GIMP albo darmowy programik do rozkładania UV - UVmapper

 

co ciekawe Anim8or ma tak koło 1 megabajta.

 

BTW Kurczę blade, nie ma lipy.. chlip.. to były stare piękne czasy, jeszcze odczuwam ten niezły klimat, zupełnie prosta struktura, interfejs i te shaderki w Anim8or..

 

Zaczęli w nim nawet sławni animatorzy jak Tyson Ibele. A tu jest coś od z naszych, czyli Polaków:

 

lot.jpg

 

Jakby ktoś chciał robić za friko na słabym sprzęcie coś fotorealistycznego, to fajnie z Anim8orem gra Kerkythea która importuje OBJe

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności