Skocz do zawartości

[Kryzys] "Qu’ils mangent de la brioche"


RK

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety do tej pory miałem nawał zajęć związanych z pracą także startuję z opóźnieniem. Moja wersja ma być różowo-pudrowo- czarna czyli Maria Antonine i jej słynne "Nie mają chleba ? Niech jedzą bułeczki". Blender... i już

Edytowane przez RK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie, nie do końca. Jest taka anegdota z czasów Rewolucji Francuskiej że kiedy Maria Antonina spytała dlaczego lud się burzy ktoś usłużnie jej powiedział że to dlatego, że ludzie są głodni bo nie mają chleba. Miała się zdziwić i powiedzieć " Skoro nie mają chleba, mogą przecież jeść bułki". Scenka ma pokazywać dokładnie to wydarzenie.

 

Chyba ostatni update na dziś- base mesh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będę dawał dialogu. Ze scenkami historycznymi jest tak że albo się wie o co w nich wchodzi i wtedy wystarcza tytuł (broń boże nie ta skala i gdzie bakterii do giganta ale wyobraźcie sobie Matejkę który daje dymki do "Hołdu Pruskiego" żeby wszyscy załapali o co chodzi) albo nie- i wtedy dodawanie dymków niewiele pomoże a zepsuje grafikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będę dawał dialogu. Ze scenkami historycznymi jest tak że albo się wie o co w nich wchodzi i wtedy wystarcza tytuł (broń boże nie ta skala i gdzie bakterii do giganta ale wyobraźcie sobie Matejkę który daje dymki do "Hołdu Pruskiego" żeby wszyscy załapali o co chodzi) albo nie- i wtedy dodawanie dymków niewiele pomoże a zepsuje grafikę.

 

Tym bardziej mi się to podoba. To nie będzie takie tępe a ambitniejszych zachęci do zainteresowania się tematem z inszej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się zainteresowałam i poczytałam, podobno to nie Maria Antonine powiedziała, tylko jakaś inna królewna kilkadziesiąt lat wcześniej. Ale mniejsza o to, praca się zapowiada fajnie.

Ciekawa jestem jak zrobisz suknię, będzie ogromna i bujnie falista?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, historia została naciągnięta i wykorzystana przez rewolucyjną propagandę (jak zawsze, jak wszędzie)- bardzo podobna do niej funkcjonuje choćby w Chinach.

 

Co do sceny: nie, suknia będzie raczej "poranna". Własnie męczę się z dworzaninem (zrobię jednego w liberii, zariguję a potem ustawię kilka póz). Nie mam za wiele czasu więc nadganiam jak mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody!

 

Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności