Skocz do zawartości

szatan nadchodzi zniszczyc swiat !!! / sprawdz czy jestes szatanista


j3d1

Rekomendowane odpowiedzi

http://metal.eu.org/fun/swiatlo_zycie/oaza.htm - wejdzcie na to i z menu z prawej strony wybierzcie zagrozenia muzyki, zagrozenia komputera i zagrozenia rpg i sobie przeczytajcie. przegiecie, szatanisci nadchodza

szatan przybedzie z otchlani, a wraz z nimi czolowi antychrysci: carlos santana, michael jackson, elton john, madonna i freddie mercury

 

to jest przegiecie paly !!!!!

jezeli gracie w rpg, gracie na komputerze, sluchacie muzyki okolorokowej lub ew. popowej (np. madonna) to znaczy ze jestescie szatanistami i biegnijcie do kosciola lezec krzyzem przez 666 dni to moze odkupicie swoje winy.

 

ktos jest niezle popieprzony, albo kosciol, albo ja.

no ewentualnie szatan przeze mnie przemawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak jak już mówiłem jest to totalne przegięcie. Rozbrajające są pomówienia o uderzeniach serca czy podwyzszonym cisnieniu przy sluchaniu mocniejszej muzyki. A same opisy gazet czy gier RPG jest poprostu idiotyczne. Oczywiscie nie chcial bym urazic zadnych chrzescijan. Bo np. lubie świeta czy rodzinną atmosfere. Nie chodze do kosciola nie modle sie, gram w gry komputerowe, rpg, slucham mocniejszej muzyki czy to znaczy ze jestem zagozalym satanistą? moge powiedziec tylko jedno - LOL. Pozdrawiam.

 

[Wyedytowany dnia 6/23/2004 > mw4d]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piekło jest fajniejsze. W niebie co najwyżej można dostać kataru jak nas przewieje. A piekło - sauna, solarka... ;)

Więc ja zostaje przy RPG, kompach, muzyce i reszcie przyjemnych rzeczy.

Ave satan

 

;)

 

[Wyedytowany dnia 23-6-2004 > kozioo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda mojego czasu na takie pierdoly wiec nawet tego nie bede czytac.

ze swojej strony powiem tylko, ze swego czasu pewni fanatyczni katolicy w stanach twierdzili, ze jesli pusci sie \'Stairway to Heaven\' od tylu to mozna uslyszec Roberta Planta spiewajacego \"satan is my lord\" ...... :/

 

amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D ta strona traktuje tez o zagrozeniach osob z Oazy dla ludzi siedzacych w internecie ogladajacych strone w windows-1250 :D:D:D

 

hehe POD tez jest w liscie (mimo ze to chrzescijanski rock i (jak sami czlonkowie kapeli mowia) spiewaja o bogu :P) i Elvis Presley, oprocz tego Nickelback (nie raz sie watki milosci przewijaja), Michael Jackson :D Dobra koniec tez nie trace czasui :P

 

[Wyedytowany dnia 23-6-2004 > Leru]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wykazie kapel zapomnieli o deicide i dimmu borgirze :D

 

Papież po śmierci poszedł do nieba. Na pierwszy dzień była na śniadanie jajecznica, na obiad jajecznica i na kolację jajecznica. Na drugi na śniadanie jajecznica, na obiad jajecznica i na kolację jajecznica. Papież wychyla głowe z chmur i patrzy na piekło, a tym kiełbachy, kurczki, dziczyzna, stoły uginają się pod cięzarem wszelkiego rodzaju jadła. Po tygodniu jedzenia tylko jajecznicy papież pyta się Boga:

-Panie Boże, dlaczego my tu w niebie jemy tylko jajecznicę, podczas gdy w piekle zajadają się kiełbasami kurczakami, i wszelkiego rodzaju innymi wytwornymi smakołykami??

-Synu, a czy to na dwóch opłaca się gotować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem ateista i niemam kompleksow co do boga b otylu ich jest i kazdy lepszy od poprzedniego ...... jak w telezakupach mango.... jakos nietrzasnął wemnie piorun,nieprzejechal mnie samochod.....a moim kumplom katolikom to zawsze cos sie musi stac....

eh koniec.....ja mam +1h w niedziele wolną moge sobie spedzic ten czas jak chcem..... i jakos niejestem wielbicielem szatana lecz lubie posluchac sobie rocka,gram na gitarce,jem mieso w piatki i nieprzestrzegam swiąt i jakichs tam wskazan rydzyka (ten to ma hilichopter :P) i nieslucham dziesiatek w jego radju i ciesze sie jak to powiedzialem wolnoscią +356 gdz. w roku więcej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze mnie w dupie tam pieklo czy niebo bo pieklo mamy tu na ziemi i mi sie tam podoba jakos a jak umre to i tak mi kolo dupy gdzie pujde bo niewieze w jakies tam duchy czy casperki przyjazne duszki....co bedzie to bedzie....carpe diem i w dupie reszta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin -> ale piekny najazd na boga zrobil no no. Nie uplycaj tak tego bo jedyny powod ateizmu (z tego co piszesz) to fakt ze jestes leniwy i masz farta. Tak btw. lenistwo wychodzi rowniez i w niecheci do zagladniecia do slownika.

 

[Wyedytowany dnia 23-6-2004 > Leru]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chlapcy bo szeryfsan wpadnie i banami zacznie strzelac. chcecie sobie nawrzucac albo pogadac o wierze czy polityce to na onet.

 

edit: a o stronie nie ma co gadac bo chyba kazdy normalny czlowiek jest w stanie stwierdzic, ze zostala zrobiona przez bande polglowkow, ktorym nalezy sie conajwyzej bullet in the head (bang bang)

 

[Wyedytowany dnia 23-6-2004 > dirty]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie (człowiek), ktorzy robili tą strone są jacyś niepełnosprytni chyba. Na liście rzeczy zagrażających zdrowemu chrześciajaninowi znajdujemy:

Interia.pl - powiązania z RMF - masoneria, symbole smoka, astrologia, zodiak

Pacyfka

Podkowa

Pokemony

RMF FM - masoneria, astrologia, horoskopy, zodiak, symbole smoka

Walki wschodu (aikido, karate, judo, jujitsu, taekwondo, kendo itd.)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (powiązania z Hare-Kriszna, antyklerykalizm, ateizm)

Y.M.C.A. (młodzieżowa masoneria)

 

 

To już przestaje być śmieszne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl sobie raz kierowca autobusu i ksiadz. i obaj umarli i poszli do nieba. i ksiadz dostal jeden pokoik jakis kijowy, a kierowca dostal wille i ogolnie oplywal w luxusie. i zawiedziony ksiadz mowi do sw. piotra: \"to ja ksiadz, i dostalem nedzny pokoik, a on taki kierowca autobusu i oplywa w luxusie ? jak to tak. a sw. piotr mu odpowiada: \"bo ty jak w kosciele gadales kazania to bylo nudno jak cholera, a jak on prowadzil autobus to sie wszyscy modlili\" :)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony... brakuje DepecheMode z kawałkiem Personal Jesus i Blasphemous Rumours (i jeszcze paroma innymi). Nie ma MassivAttack, Recoil i Devida Bowie... W ogóle ta lista jakaś taka krótka jest.

A gry... Hidden & Dangerous, Mechwarrior,... Prey (nie wyszedł nawet), Z, Rainbow Six, Worms i ..ola boga.. Rayman! Raymen to szatan wcielony, wystarczy tylko spojrzeć. Brakuje mi jeszcze tylko listy programów.. 3dsmax, xsi, photoshop i winamp na którym można odtwarzać dzieła diabła w formacie mp3. A w autocadzie można z niebywałą precyzją kreślić tajemne znaki szatana!!!

 

Co za debilizm!

Moi rodzice są praktykującymi chrześcijanami i jakoś słuchają metalliki i jeszcze kilku zespołów / wykonawców z tej listy. Moim zdaniem ci ludzie są nawiedzeni, nudzi im się i tak naprawdę niewiedzą nawet co to znaczy być wierzącym. Albo robią sobie po prostu jaja.

 

A link \"Zagrożenia okultyzmu\" to już jest szczyt wszystkiego.

 

[Wyedytowany dnia 23-6-2004 > Batou]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra mialem sie juz nie odzywac w tym watku...ale wejdzcie do galerii...

 

w oczach ksiezulkow widac zdrowy obled (gil sam ma w oczach szatana, ksiadz probosz jakby go przylapano na molestowaniu malego chlopca, a wieczorek wyglada jakby sam przed chwila sciagnal zdrowego bucha jakiegos holendra...). michal (muzyczny) wyglada jak zywcem przeniesiony z \'texanskiej masakry...\' a wojtek pooazowy jak wojtek pospozyciu...

 

z kolei moje serce boleje nad tym, ze marysia i daria (skadinad bardzo fajne dupeczki) marnuja sie w takiej bandzie oszolomow i fanatykow. z checia wytlumaczylbym im conieco z serii \'milujcie blizniego swego\' ;)

 

amen x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona rytmiczna ostrej muzy bazuje na tzw. beacie. Wywołane przez gitary basowe niskie tony, połączone z beatem powodują szereg zmian w płynie rdzeniowo-kręgowym....blablabla...

 

Jak dla mnie głupota straszna, no niby racja, że w nieco mocniejszych kawałkach rockowych basy są dość intensywne, ale przecież nawet kościelne oragny emitują bardzo niskie i głośne dźwięki...

 

A co do listy zakazanych zespołów, bardzo mnie zdziwił np. R.E.M czy Bob Marley, on niby palił ostro ale przecież wszystkie texty reggae są w 100% pozytywne, nawiązują do radości i miłości bliźniego :).

 

No cóż, po prostu przesada z tym wszechobecnym szatanem i pewnie nadinterpretacja niektórych treści. Ja osobiście jestem osobą bardzo religijną, słucham przedewszystkim rocka, czasami w coś grywam a jakoś mój umysł nadal rozwija się we właściwym kierunku jeśli chodzi o wiarę.

To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie zbłądzili i to bardzo mocno...

Nie ma to nic wspólnego z Chrześcijaństwem...

Jeśli takie ograniczenia i zakazy miałyby prowadzić do wolności i radości w Bogu, to dzięki ale od dziś jestem niewierzący...

 

Sting satanista!!! JA pier!! :) Chciałbym kiedyś pogadać z człowiekeiem co ma tak nasrane w gowie jak Ci ludzie... co oni mają w głowach?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szatan jest wielki bo dał nam butelki :D

Call of Duty , Fallout , Final Fantasy , Heroes of Might & Magic , Rainbow Six ,Mechwarrior , Metal Gear Solid , Zeus Pan Olimpu .- nawet nie bede komentowac

A teraz najbardziej śmieszna rzecz :

\"Ponieważ nawet przeżywanie zła w wyobrazni jest już grzechem, granie w te gry jest grzechem ciężkim\"

 

 

 

NAGRANIA POWYŻSZYCH ZESPOŁÓW,

ICH PŁYTY, KASETY, OKŁADKI, KOSZULKI, NASZYWKI ITP.

NALEŻY BEZZWŁOCZNIE ZNISZCZYĆ!!!

(najlepiej spalić z dala od domostw)

hehehehehehehehehehehehehe :) jasne :D

 

Chrześcijanstwo to sekta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem chrześcijaninem, ale nie identyfikuję się z tą stroną, tak jak nie myślę o sobie jako o pijaku i złodzieju mimo, że jestem polakiem; news powienien iść do \'rzeczy interesujące/rzeczy zabawne\' między inne osobliwości...

 

tak to jest jak ludzie (w tym księża :() mają za dużo czasu, wtedy wymślają problemy tam gdzie ich nie ma; jeśli ktoś na podstawie tej strony wyciąga jakiekolwiek wnioski o chrześcijaństwie ... no to cóż, jakoś to o tej osobie świadczy, ja już tego nie skomentuję.

 

większość z forumowiczów, którzy postują w topicu mają pewnie świadomość, że rozprawiają nad ludźmi, których iloraz inteligencji niewiele przekracza mądrość foresta gump\'a a mimo to bawi ich wytykanie palcem ich tępoty; to tak jakbyście wytykali palcem down-owatość maciusiowi z klanu ku uciesze gawiedzi; jak chcecie to się bawcie dalej, dla mnie szkoda czasu na takie bzdety :)

 

pozdr.

 

[Wyedytowany dnia 24-6-2004 > dzudzu]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o religie, jestem, uwazam sie za czlonka kosciola katolickiego, ale coraz wiecej rzeczy mnie w nim **********, jezeli ta strona faktycznie zostala stworzona przez moich wspolwyznawcow, przez stado baranów, mowie jasno: sram na kosciol katolicki i jego wyznawcow, wszyscy ateisci ktorych znam, sa dobrymi ludzmi... katolik to, coraz czesciej dla mnie \"Swinia\", wierze w boga, ale nie w kosciol... tworza go ludzie i to oni tworza sobie prawa...

Dr.Logic: tekst \" NAGRANIA POWYŻSZYCH ZESPOŁÓW,

ICH PŁYTY, KASETY, OKŁADKI, KOSZULKI, NASZYWKI ITP.

NALEŻY BEZZWŁOCZNIE ZNISZCZYĆ!

(najlepiej spalić z dala od domostw)\"

daje mi troszke do myslenia... chyba to jest prowokacja...

kurka... Onet.pl normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr: gdyby internet byl zagrozeniem to nie moglbys wejsc na ta strone i dowiedziec sie co ci grozi :D tak wiec internet jest cacy :D :D :D

 

BTW: kazdy ma prawo do wlasnego zdania i jezeli ten koles uwaza, ze te gry/muzyka/rpg mu szkodza to niech sobie i uwaza, chce sie tym z innymi podzielic zgoda, ale po co zaraz robic taki raban na forum bo jeden nawiedzony koles postanowil podzielic sie swoimi chorymi spostrzezeniami ??

 

Tez uwazam ze to winno byc w rzeczach interesujacych i tyle, bo zaraz bedzie ze papiez wysyla swoje bojowki zeby rozwalaly koncerty rockowe :)

 

[Wyedytowany dnia 24-6-2004 > sanki]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwoli wyjasnienia: poprzez zamieszczenie tego tematu na forum nie zamierzalem opluwac kosciola katolickiego ani jego wyznawcow, nie zamierzalem rowniez wytykac palcem nikogo z tworcow strony, o ktorej mowa. jednakze poprzez napotkanie tej strony na sieci nie moglem sie powstrzymac aby to zamiescic:)

 

nalezy jednak podkreslic iz jest to bardzo skrajny przypadek, podobnie jak mozna odnalezc ksiezy namietnie grajacych np. w quake\'a i sluchajacych ciezkiej muzyki albo ksiezy pedofili :P

 

poczatkowo nawet bralem pod uwage, ze moze to byc prowokacja, jednakze zaden szatanista, niewiadomo jak wierny swemu panu :) nie bylby w stanie stworzyc tak wielkiej i dopracowanej prowokacji, dlatego ten pomysl odrzucilem

 

[Wyedytowany dnia 24-6-2004 > j3d1]

 

[Wyedytowany dnia 24-6-2004 > j3d1]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff... :)

Ściemka, ale interesująca i czasem taka prawdziwa... Bo są ludzie, którzy \"prawie\" takie poglądy reprezentują.

W adresie wytnijcie końcówkę aż do *fun/ i wejdźcie do katalog obok (jakaś długa nazwa ze slaughteringiem) i zobaczcie zdjęcia gości. Może oni stworzyli tę \"oazę\"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF FM - padam ......

Manga i anime - nie mam pytan

Simon the Sorcerer - moj brat w to grał :P i ksiądz z parafii M.B.Cz ktory dal ta gre dla mojego brata :P

Black Jack - Juz nie moglem i musialem isc zapalic po w to gramy prawie 3 razy w tygodniu z kumplami (ciekawe czy Bridge tez byl by zakazany)

 

chcial bym poznac ludzi ktozy stwozyli ta przerazajaca liste ktora sama w sobie jest przerazeniem dla moich oczu..... :P

 

rozumiem ze bog nawoluje do czynienia dobra ale nie do zakazywania..... :/

 

w sumie wszyscy ludzie ktorzy mieli stycznosc z produkcja tej gry .... media ktore ja reklamowaly ... sklepy ktore je sprzedawaly .... ksieża ktorzy je darowali dla dzieci :P

sa satanistami i postepuja wbrew woli boga :D

 

niektorzy z was rysowali z pewnoscia Mangę - jestescie satanistami :P

juz nie powiem ze pol swiata gralo w gry ktore sa na tej liscie :P

 

naprawde jakos nie mam slow do autorow w.w. textu ....

chcialbym wiedziec czy wiedza oni choc troche o czynnikach ktore tam wypisali :P bo z pewnoscia nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są porąbani - mój ulubiony zespół ACDC!!!!!!

"NAGRANIA POWYŻSZYCH ZESPOŁÓW,

ICH PŁYTY, KASETY, OKŁADKI, KOSZULKI, NASZYWKI ITP.

NALEŻY BEZZWŁOCZNIE ZNISZCZYĆ!

(najlepiej spalić z dala od domostw)"

To jest paranoja totalna!!! Najlepiej żeby cały świat spalić bo zaczyna sie robic niebezpieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności