Skocz do zawartości

Logo i okladka na CD


3rdtrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Przeciez ja nie biore za to pieniedzy :D Jest to oczywiscie strona klanowa i fanowska gry. Chyba sie nie zrozumielismy :)

 

Bo idac takim tokiem rozumowania, wszystkie strony klanowe sa nielegalne, gdyz uzywaja loga RTCW ( bez zgody ID software ) :)

 

[Wyedytowany dnia 24-6-2004 > 3rdtrek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Ty nie rozumiesz. Nie ma znaczenia, czy bierzesz za to kase czy nie.

 

Zamiast obrazkow lepiej podaj zrodlo, bedzie mozna sprawdzic, czy mozna te obrazki tak wykorzystywac (na 99% nie).

 

Slyszales kiedys o czyms takim jak prawa autorskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie mow do mnie \"Boze\" ;)

 

2. Chodzi tylko o 1, bardzo prostą rzecz. Czy autor grafik, których użyłeś wyraża zgode na używanie ich w ten sposób? Mógł to albo zaznaczyć przy publikowaniu tych materiałów, albo dać zgodę konkretnej osobie (Tobie). Chodzi mi tylko i wyłącznie o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"Copyright © 2000-2004 JJ Entertainment Networks BV All rights reserved.

Use of RTCWFiles.com materials is subject to certain Terms & Conditions.

TM & © 2001-2004 Activision. All rights reserved. Return to Castle Wolfenstein and related marks are trademarks of Activision. © and TM 2001 Activision, Inc. All rights reserved\"

 

Tutaj masz detale:

http://rtcw.filefront.com/file.stuff?body=Terms

 

Autor czego nie zyje? Co z tego, ze nie zyje?

 

nie pisz posta pod postem

 

[Wyedytowany dnia 24-6-2004 > Chalek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie zna:

 

\"2.2 You may not modify, publish, transmit, transfer or sell, reproduce, create derivative works from, distribute, perform, display, or in any way exploit any of the Content, in whole or in part, except as expressly permitted in this Agreement. Content consisting of downloadable software may not be reverse engineered unless specifically authorized by the owner of the software\'s patent and/or copyright. \"

 

Chyba jednego nie rozumiesz. Ja nie chcę Ci udowodnić, że coś ukradłeś, tylko pytam, czy masz prawa do użycia tych rzeczy.

 

znam angielski dlatego rozumiem roznice miedzy use, a modify, publish itd

 

[Wyedytowany dnia 24-6-2004 > Chalek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie mam zgody,bo mi nie potrzebna ? Bo robie to dla strony klanowej ? :) Widac,ze nie grasz w zadnym klanie... Wedlug ciebie, wszystkie stronki klanowe sa nielegalne, bo uzywaja loga gry, ktorego nie mozna (jak to mowisz) \"modify\". Druga sprawa,ze czytalem prawa autorskie do wszystkich obrazkow i zapewniam,ze mozna je uzywac w celach niekomercyjnych( w tym modifikowac itp. )

Ja mam czyste sumienie, wiec raczej tematu nie musimy juz kontynuowac... ehh...

 

Skoro nie chcesz mi udowodnic,ze cos ukradlem :D ( dżizus :P ) , to w jakim celu wypisujesz te glupoty? Logiczne jest,ze klan, uzyje danego loga ze wzgledow na jego przynaleznosc do danej gry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajem jest branie loga gry, w celu niekomercyjnym :D W dodatku bez zgody tworcy gry...

Wszyscy klanowicze w calej Polsce sa przestepcami, niestety ;) Uzywamy roznych grafik na swoich stronach, tekstow, nazw zastrzezonych itp. Skandal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności