Skocz do zawartości

Kryzys: Za dużo technologii


Maciek_

Rekomendowane odpowiedzi

Hello.

 

I want to present you work with the title "Too much technology". Scene which I want to paint will show a Businessman who is sitting in the toalet, and suddenly he realize that is no toalet paper there. But main point in the picture, is electronic newspaper...witch he can't used in this situation.

 

Watch in full screen ( F11)

 

Progress:

 

 

1.

 

UBPlanet-1298761476-U10535.jpg

 

 

2.

 

UBPlanet-1298761593-U10535.jpg

 

3.

 

UBPlanet-1298761667-U10535.jpg

 

4.

 

UBPlanet-1298761762-U10535.jpg

 

5.

 

UBPlanet-1298761802-U10535.jpg

 

6.

 

UBPlanet-1298761839-U10535.jpg

 

7.

 

UBPlanet-1298761878-U10535.jpg

 

Now that's as much as you can see, but I think that's not finished yet.

I don't know if I'll change this for color version..

Edytowane przez Maciek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm spodziewalem sie raczej ze gosc bedzie rozmawial przez telefon, trzymal jakis tablet, ogladal cos na mini tv. Natomias wokolo niego elektroniczny podajnik papieru, kibelek jak od japonczykow z mega pulpitem z roznymi funkcjami, elektroniczna sploczka, elektroniczny odswiezacz powietrza etc ;)

 

Co mu sie stalo w prawą reke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie, o to mi chodziło Traitor ;) Tytuł mógłby też brzmieć "Ipad (nie)jest do dupy" ale miało być kulturalnie, więc kulturalny jest tez tytuł ;)

 

Kaze, co masz na myśli mówiąc o tej prawej ręce? chodzi Ci o tą trzymającą tablet, że jet za długa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ależ oczywiście, że nie chodzi o Ipad :P Chodzi ogólnie o gazetę w postaci elektronicznej, czy to Ebook Onyxa, samsung, Ipad apple'a, czy też jakaś nieznana jeszcze firma ;]

 

Tak w ogóle to pierwowzorem tej postaci miał byc..no własnie, kto? Bo chyba mi nie wyszło za bardzo. nie wiem jak to pokazać żeby było widać..albo będę musiał się wspomóc refkami, albo zostawić takiego jaki jest..

 

Poza tym mam wrażenie, że w pierwszej wersji (czarno-białej) było schludnie ale za bardzo czegoś brakowało. Teraz z kolei nie wiem czy widać od razu o co chodzi i czy nie powinienem tego jakoś uspokoić (tylko jak?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mysle ze to Neo sie obudzil z wirtualnego snu i patrzy na real i mysli "OMFG, WTF?"

 

Co do reki to zgadza sie za dluga, znieksztalcona i nienaturalnie nieco ulozona. Popracuj nad nia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bardzo mi przykro, ale nie możemy uwzględnić tej pracy w nominacjach. Zachęcam kontynuowanie jej w dziale WIP2D.

 

Powód:

Ostatni dzień na zgłoszenie w konkursie był 20 lutego (zgodnie z regulaminem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"OMG, WTF?" "Wake up neo"

 

a tam po prawej na ścianie powinno być "Sorry U R late >Adek

 

Ciągle patrzyłem tylko na ten wytłuszczony druk, że eliminacje 6 marca..trudno się mówi, nauczka na cale życie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności