Skocz do zawartości

Divide....Remesh all i inne wątpliwości - Pilne!!!


operonxyz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno złożyłem sobie komputer -procesor AMD Phenom II , Ramu mam tam na razie 4GB i w związku z tym chciałbym jakoś podkręcić Zbrusha. Powiedzcie mi proszę co i na jakie wartości ustawić te suwaki w Preferences > Memory ? Jakie są tu standardy zwarzywszy że sprzęt mam nie wybitny jak na zastosowania 3d ale jednak całkiem dobry ?

 

A kiedy już sobie poustawiam w preferencjach co trzeba powiedzcie mi proszę jak rozsądnie korzystać z opcji tych Geometrii czyli Divide Mesh, Subdivision Cage, suwak Subdivision Lewel... Kiedy się używa Delete lower/higher Subdivision Level ?

 

Kolejne pytanie dotyczy funkcji Subtool > Remesh all oraz Project all ? Na razie to dla mnie czarna magia a widze na tutorialach że korzystają z tego co chwile. Raczej słaby angielski nie pozwala mi wszystkiego zrozumieć jak należy tak wiec liczę na wasza pomoc !!!

 

PS. Wiem że moje pytanie bywają zawile i trzeba nieco dłuższej chwili aby na nie odpowiedzieć jednak liczę ze tym razem ktoś się zlituje i poświeci to 10-15 minut. Mam tu na myśli też mojego poprzedniego posta. Puki co mam naprawdę poważne aspiracje z tym 3d - po prostu czuję że to jest własnie to i że będę w to dobry, jak by to nieskromnie zabrzmiało ;] ( pod warunkiem oczywiście, że przebrnę przez gąszcz tysiąca funkcji i opcji oprogramowania) Oczywiście z góry dziękuje za pomoc ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności