Skocz do zawartości

Łączenie animacji


misiek100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam male pytanko: mam np dwa takie pliki stworzone w maxie 5: scena1.avi i scena2.avi. W jaki sposob mozna zrobic z tych plikow jedna animacje? Czy jest to mozliwe w maxie czy som potrzebne do tego jakies progsy (w takim razie jakie)?

 

Pozdrawiam wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli masz je skompresowane DivX-em to możesz użyć programu ProjectDivX bardzo prosty programik między innymi łączy aviki. Może też działa przy innych formatach kompresji ale nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak tez mam wirtual Dump ale w nim podstawiam muzyke lub dzwieki pod aviki

nie wiem jak w maxie 5 ale w 4 była mozliwosc robienia filmów z avików łączenia ich i nawet dziweku przytum dostawiania w wszystko to w maxie 4 ktrego uzywam . Wiec tak jak pamietam

Wejdz to menu \"render\" i poszukaj tam

video post ( lub cos takiego )

Otworzy ci sie okienko poszykaj tam w nenu górnym przycisku addfile ( czy cos takiego ) potem on ciebie bedzi eprosił o wskazanie avika .

Nastepnia klikasz nizej i znowu to samo dodajesz nastepnego avika

Potem masz taki załżcznik jessssu jak one sie nazywały ależ ja ciebie zakrecam wierze ze sobi poradzisz , Potem mozesz sobie popróbowac jak je łaczyc dajesz im kaltki gdzie siąkoncżą twoje filmy lub pojedyncze klatki

Tak jest w maxie 4 jak jakies pytania prosze o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Adobe Premiere Możesz w nim łączyć prawie wszystkie typy plików filmowych, a w najnowszej wersji (chyba 6.5) mozna łączyć divx\'y. Poza tym program ma dużo bajerów, jak wstawianie płynnych przejść z ujęcia do ujęcia, mozliwość dodania dźwięku. Wszystko to jest proste i intuicyjne. Ja używam tylko tego! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yano przynam ci racje zapomniałem o tym cudzie techników hehe kurdeee serialnie Adobe jest konkretny wybaczcie za brak pamiecie

 

Zgadzam sie z Yano takze polecam Aodbe jest prosty w obsłudzee i przyjemny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności