Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting #114: Miasto - SONDA


Ros1

Tygodniowy Speedpainting #114: Miasto - Głosowanie:  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tygodniowy Speedpainting #114: Miasto - Głosowanie:

    • Ros1
      9
    • serio
      2
    • wildheadache
      6
    • maciekG
      12
    • Klocjusz
      1
    • lukasz_lkz
      5
    • Status
      2
    • ZiN
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki wszystkim za udział, temat wydawał mi się dość wszechstronny, ale prac było jednak dość mało. Chociaż mam wrażenie, że wpływ mogło mieć też przeniesienie tsp.

 

Mój głos na maćkaG - fajny klimat i miło, że inna technika :)

 

wildheadache - Rzeczywiście przyjemnie wyszło, ale jakoś brakuje mi chociaż delikatnej sugestii innych zabudowań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem sondę :X

MaciekG, moim zdaniem- super praca.

 

Zgłaszajcie czym prędzej przypadki gdy widzicie, że informacja o braku TSP, TSP Sondy nie pojawia się na głównej.

 

Postaramy się jakoś wyciągnąć odpowiednio TSP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, wciąż pracujemy nad układem forum. Możecie nam pomóc pisząc tutaj http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=73888 albo odpalając swój własny temat w komentarzach, propozycjach :)

Wiadomo, że czasem można przedobrzyć, szczególnie ze zmianami jest ciężko, bo nawyki robią swoje i można zdrowo podpaść :D Mamy sporo zmian w drodze, wciąż knujemy co poprawić a co zmienić i okazuje się, że raz na jakiś czas się w tym gubimy. Macie możliwość nas zbesztać do woli w komentarzach i propozycjach, więc skorzystajcie z tej okazji. Lepsze to niż cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście zastoju nie zaobserwowałem, galeria ma mały ruch jak zawsze, teczki kipią, a konkursy się odnajdą, bo czemu nie, są na widoku jak nigdy przedtem :) właściwie chodzi tylko o TSP, ChC ożył, a zabawy w wątkach zbiorczych też mają się dobrze

 

konkursy i zabawy na reszcie nie zakopują galerii i teczek. trzeba tylko nauczyć się gdzie teraz leżą

 

oddzielenie galerii trochę ją uwidoczniło. była tłamszona przez teczki, a ma trochę odrębną funkcje z czego wynika mała frekwencja, ale to nie powód by ją zarzynać ;)

 

tak jak powiedział prrr, komentarze mile widziane, jeśli są jakieś propozycje, można je wypisać z uzasadnieniem w linku wyżej

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie cieszy, że ta dyskusja się rodzi. Im większy Wasz wkład- tych, którzy tworzą zawartość tych galerii- tym lepiej będziemy mogli zrobić coś co sprosta oczekiwaniom.

 

Czujcie się wolni w komentowaniu i krytykowaniu.

 

Rozdzielenie teczek i galerii zdaje się, że ma sens, bo łatwiej odnaleźć to co nas interesuje.

Wciąż jednak jeszcze musimy dopracować dział Warsztat i coś zrobić z konkursami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozdzielenie ma sens ale w galerii zabłąkały się wipy, teczki, sondy.. co rodzi dysonans ;)

myślę, że dobrze by też było w związku ze zmianami zrewidować regulamin i dodać informację o nowym rozkładzie działu.

 

No niestety wątki musimy przenosić ręcznie :), a jesteśmy zaledwie ludźmi ^^ jeśli ktoś coś spostrzeże niech zaraportuje wątek i w komentarzu napisze, że jest on do przeniesienia z galerii. Przeleciałem tyle stron, że nie powinno być tego wiele (znalazłem nawet wątki z tutkami np ten omena teraz jest w warsztacie), ale czasem ktoś odkopie swój wątek i nie zawsze zostanie to zauważone przez moderacje. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje :)

 

Co do regulaminu, myślę że masz racje ;) Trzeba będzie się tym zająć w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..nie no, że się obudziłęm tylko sądziłem, że jest może nierozstrzygnięta [sonda]

bo raz, że mało głosów, dwa, że mała różnica [czasem jakieś dogrywki były etc.]

 

jeśli uważacie, że mam założyć ja nowy temat to postaram się to ogarnąć dziś przed wieczorem...i w takim razie przepraszam za spowodowane opóźnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności