Skocz do zawartości

Zapalniczka


Rekomendowane odpowiedzi

Troche sie chyba wygłupie z tym modelem... ale to w ramach relaksu :) Nie bierzcie tego na serio... poprostu chciałem zrobić jakiś prościutki modelik w wolnych chwilach, między tworzeniem modeli tych troche bardziej ambitnych... O to pierwsze dokonania:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mmm prosty model ale widac kunszt wykonania:) Jak sie robi takie modele?

Jakiej metody uzyles?

Spliny,mesh,subdivision ? Wszytko razem?

A i jeszcze pytanko ile czasu zajelo ci to?

Lącznie w godzinach tak w przybizeniu?:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zapalniczkowi experci ...swoja droga jesli wszystko bedzie takie szczegolowe i piekne to koncowy efekt bedzie oszalamiajacy... ciekawe czy nadole bedzie specyficzny znak po odlewie plastiku (tak jak w plastikowych modelach do sklejania w miejsu w ktorym czesc do wyciecia przylega do plastikowej ramki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bolo

SCORPI ! mógłbyś się podzielic czasami z kolegami swoją wiedzą, a nie tak lakonicznie odpowiadać na pytania np. o modeling :) mógłbyś czasami skrobnąc też pare słów w działach dotyczących pomocy a nie tylko bitwa/wip, ty tez kiedys byłeś początkujący :)

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak ja byłem poczatkujący wsumie nadal jestem :P ( ale chodzi mi o pierwsze 2 lata) toooo nie miałem neta ani dostępu do tutek... a o maxie sie dowiedziałem przez przypadek... kolega mi nagadał glupoty że w nim robili TOY STORY nio i dałem sie glupi nabrac :(:( wciągnołem sie :(:( i co ja z tego mam

 

[Edited on 23-2-2003 by SCORPI]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności