Skocz do zawartości

coolerka


Rekomendowane odpowiedzi

Yo moja druga praca ->coolerka... Możecie powidzieć co o niej sądzicie? To jest tylko jedna część... reszta będzie później... :D

PS

Uczę się... to jest moja druga praca życiowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

różowy jest tylko dla picu :) Wszystko będzie coloru jakiegoś takiego metalicznego... chrom, aluminium coś z tego wybiorę... narazie nie umiem ustawić textury żeby się odbijała, [wogóle była tym chromem :( ] może ktoś mi powie co i jak?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna cz੠mojej coolerki... Âwiat│a i texturki bŕd▒ na samym ko˝cu... musze siŕ pierwsze nauczyŠ nak│adania i odpowiednich ustawie˝ :D

Mo┐ecie mi powiedzieŠ co nie pasuje, co dodaŠ itd?

Bremen to jest moja druga rzecz zrobiona w max\'e... przecie┐ nie zacznŕ od twarzy? Muszŕ zacz▒Š przecie┐ od prostych rzeczy... coolerka jest w miarŕ prosta... ale dla mnie i tak nie jest zbyt │atwa... mo┐e kiedy zrobiŕ co bardziej ambitnego :D

Dopiero zacz▒│em naukŕ z max\'em... narazie uczŕ siŕ od najlepszych :D Szczegˇlne podziŕkowania dla azzazel\'a!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo!

No po długim czasie wkońcu dzięki MasterCon\'owi doszedłem do mojego problemu...

Możecie mi powiedzieć co gdzie ile i jak... co pozmieniać, dodać itd?

szczególnie chodzi mi o textury... musze odpowiednie materiały poustawiać... a za bardzo nie wiem jak... :D byłoby zajebiście jakbym tą coolerkę skończył jeszcze w tym roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...co do teksturek to nie wiem co ci poradzic :P...moze to zebys rozkrecil twojego blaszaka i zobaczyl jak ona wyglada u ciebie :P...ale wiem jedno ta kratka na coolerce fajnie by wygladala np. z mapa HDRI...tak zeby siem swiecila (tak powiewala nowoscia :P) a reszta cos ala takie szaro-zielone kolorki (no zreszta kazdy wie jakie kolory maja najczesciej coolerki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat coolerkę mam przed sobą :D [komp jeszcze działa... :D] no akurat góre mam czarną... kratka na wiatrak srebrna, reszta wsumie też :D tylko jak to zrobić? Czas renderu znowu będzie sięgać kilkunastu godzin :( No chyba że ktoś ma jakąś inną metodę? Jestem początkującym i nie wiem jeszcze co i jak :D ale się nauczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comix --> no i dobra teraz trza sie zabrac za teksturowanie :P...a wiec jak mowilem sproboj zrobic ta kratke metoda HDRI :P...moze wtedy nabierze takiego fajnego kolorku :)...(takiego srebra z prawdziwego zdarzenia) tzw. swierzosci :)...a na bokach sproboj cos w PSP albo Photoshopie wymodzic :)...

 

P.S

nie wiem czemu piszesz ze render zwiekszy sie do kilkunastu godzin :)...moze ustawiasz za duzy Min i MAx w brazilu ?? (jesli renderojesz w nim :P)...mnie tam wystarcza min. 1 i max. 2 :)...proponuje tez nie przesadzac ze Sky light mam na mysli takie rzeczy jak

Global Illumination Min. i Max :)...ale twoja wola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mógłbyś mi opisac jak to zrobić ta metodą HDRI? Qurde wogóle nei czają... :( Włączyłem w Brazilu w Server Luma ->Sky [coś tam] i nie wiem co dalej... :( help... jeżeli ktoś jest tak dobry niech mi pomoże...

Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na necie tutoriali na samej stronie adka powinno byc kilka o robieniu tekstur metalu tudziez chromu a jak nie to na http://www.3rddimensiontutorials.com/ na pewno cos znajdziesz. Ciezko jest na forum napisac krok po kroku co powinienes zrobic zeby dobrze wygladalo. życze milego poszukiwania tutoriali i jak najlepszych efektow... hehe

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam dłużej bawić się z coolerką.. jak umiałem tak zrobiłem [to jest dopiero moja druga praca w max\'e więc nie zrobię idealnej pracy na samymy początku... trzeba trochę wprawy i doswiadczenia

Dzięki wielki za pomoc i wszelkie sugestie :D

Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czemu takie to niedokonczone..

prosiles na forum Brazil o pomoc w HDRI..

wiec moze tamten watek juz zamkne

a tu napisze ze hdri jest fajne

http://docs.splutterfish.com/sflatest/examples/

czytaj te tutki.

jak czegos nie skumasz to pisz.ale pusc to w lepszym metalu i z HDRI a odrzyje..

jakis kabelek moze i uruchom wiatraki

zeby bylo widac ruch niechaj troszke sie rozmyje..

 

moze podczep jakies szmatki do drucikuf zeby bylo widac ze wieje..

 

modelik bardzo ladnie wysmarowany !!

powodzenia!!

fotoas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro to jest dopiero twoja druga praca zyciowa, to ja ci wroze kwicista przyszlosc, na prawde mi sie podoba... pare rzeczy wiadomo, ze sie znajdzie (bo zawsze sie znajdzie) do skrytykowania, ale ja dam sobie z tym spokoj... czekam na twoje nastpene pracki, mam nadzieje ze rownie dobre albo nawet lepsze... powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności