Skocz do zawartości

Auto 2000-11: Ferrari 430


pirx

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra let's play the game. U mnie jest godzina 1:12. Bardzo lubię tą liczbę, zawsze mnie prześladuje, więc może uda mi się skończyć tą bryczkę.

Wybrałem Ferrari 430, pierwszą wersję 2004 roku. Planuję wykonać rendery studyjne oraz scenkę. Jutro opiszę jaką.

Założenia na ten projekt:

-nauczyć się teksturować,

-nauczyć się organiki.

 

Z Mocą, Daniel

Edytowane przez pirx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam zamiar wymodelować przynajmniej jedną postać. Jednak nie będę tego opisywał tylko namaluję. Będzie akcja. Połączenie teraźniejszości i czasów log time ago gwiezdnych wojen :)

Smoku, czepisz się szczegółów. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Takiej sesji modelarskiej chyba jeszcze nie miałem . Wczoraj, większa część nocy i dziś:

71034728.png

 

Baza, koła i początek szczegółu. Koła nie są jeszcze skończone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję zacząć jeszcze raz, przynajmniej karoserię. napisałeś, że to Twoja baza, okej, ale ta baza nie jest gotowa pod detal, najpierw będziesz musiał ją wyprofilować. tylko jak chcesz to zrobić, załóżmy, jak chcesz wyprofilować bok samochodu przy tak gęstej siatce? Nie ma możliwości by było równo. Proponuję najpierw na prostszej siatce utworzyć bryłę a dopiero później - zagęszczoną - obsypywać detalem:) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę za gęsto w stosunku do tego, co się w tej bazie znajduje. Lepiej bazę budować od ogółu do szczegółu. Postaraj się najpierw jak najmnijeszą liczbą loopów oddać w miarę kształt wozu, a potem sukcesywnie dodawaj żeby zbliżyć się jak najbardziej do do kształtu uwzględniająć większe krzywizny, np spokojnie wlot na drzwiach można już w bazie zrobić.

Tak mi się przynajmniej wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra troszkę do przodu. Wrzucam taki renderek, żeby pokazać, że coś tam dłubię. :)

Nie jest to żaden test materiału ani niczego. Nudziło mi się więc trochę urozmaiciłem sobie czas. Jest sporo krzywych, które poprawiam. W o l n n n o o o o... i na luzie. 31274489.png

 

Z Mocą, Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę poprawek masz ;) ale jest nieźle, w porównaniu do Bugatti wypada na prawdę dobrze ;)

 

W ogóle, że tak zapytam - nie masz przypadkiem powiązania z TM? ;) bo nick podobny do jednego użytkownika ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że uznałem iż przy tym projekcie będę w 100% wyluzowany :D

Z TM? Możesz rozwinąć bo dziś ciężko kojarzę? Raczej jestem jedyną osobą jako jedidan12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności