Skocz do zawartości

Prośba do artystów


Gość Jood

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jood

Mam do was ogromną prooooooooośbę.

 

Na początek o co kaman:

 

Jako że mam niepełnosprawnego brata moja mama (dyrektorka pewnego stowarzyszenia) wraz z mnóstwem sponsorów itp. co roku dla niepełnosprawnych dzieci organizuje Wielką Kaszubską Paraolimpiadę. I co roku jest na niej wystawa obrazów. I sprawę wiążę z tym taką:

Jeżeli masz jakieś szkice, których koniecznie nie musisz mieć przy sobie, bądź po prostu może chciał byś je wyrzucić prosił bym o wysłanie je mi. Jeżeli "max" 5zł na przesyłkę nie było by problemem. Impreza ta jest imprezą na skalę wojewódzką, więc nick/ nazwisko w roku obrazu tylko da wam reklamę. Na zeszłych Paraolimpiadach wszystkie obrazy poszły w ciągu godziny ;D

 

Obraz= ołówek, farby, pastele na prawdę wszystko. Pieniądze z obrazów idą oczywiście na różne zajęcia dla tych dzieci. Jeżeli ktoś się zgodzi niech napisze na PW. Podam adres, oraz mogę udzielić informacji na temat tego stowarzyszenia.

 

Post w pierwszej kolejności został zawieszony na forum twórców gier, skąd przybywam. Tam powiedziano że jest tu dobra atmosfera (przyjazna) a przede wszystkim dobrzy rysownicy/ graficy, mam nadzieję że ktoś się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności