Skocz do zawartości

Auto 2000-11 BMW X6 2009


maksymilion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Yea! A już myślałem, że kompletnie zrezygnowałeś i znalezione przeze mnie printy były daremne. Fajnie widzieć, że wróciłeś do modelu :)

 

Na temat modelu niestety nic konstruktywnego nie powiem, natomiast dalej 3mam kciuki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie te auto jest bardzo "obłe" i ciężko Ci będzie zachować jego kształty. Taka gęstość jaką masz po MS do wycinania będzie ok , upewnij się tylko, że baza zawiera wszystkie powierzchnie odpowiednie bo potem tego nie poprawisz a na oko jest trochę niezgodności. Sory za poprzedni post, lekka wtopa z mojej strony bo widać , ze to po ms ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jeszcze sam model bez siatki ale na wygładzeniu np x2 czy nawet x3. Konwert jest na X1 oczywiście, ale czasem pewnych rzeczy nie widać jeszcze na X1. Także jak na wysokiej iteracji będzie git to możesz cisnąć dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu jest całkiem oki tylko sam dół popraw. Zaznaczone miejsca trochę falują plus masz mega wypukłość na łączeniu połówek. Pilnuj bazy żeby była równa bo później nie poprawisz tego :)

 

sssac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój autorski sposób (czyli że sam na niego wpadłem) na tą wypukłość na płaszczyźnie symetrii to scalić modyfikator Symmetry czyniąc obiekt monolitem i dać na to MS czyTS. Scalić kiedyś trzeba po to żeby zrobić np. wlew paliwa i zmniejszyć zajęcie pamięci komputera, ale jeszcze nie na etapie bazy. Drugi sposób (bardziej "user friendly") przedstawił Berger w swoim tutorialu (filmik #14).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności