Skocz do zawartości

Jak uzyskac tak realistyczny efekt?


Wizzardius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zrobiłem tuty z youtuba, i woda mi i tak wychodzi mało realistyczna... Ma ktoś jakiegoś tuta do tego dobrego?

 

BTW. Czy generator miast "Ghost Town" jest najlepszym tego typu narzędziem ?;p Bo chce się troche pobawić ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej zamiast maxa użyć may'i+ocean tool kita albo houdiniego? Zresztą na DT był jeden tutorial do oceanów w May'i za darmo i na kanale Autodesku jest dobry tutorial do oceanów też pod May'e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tego za wyzwanie czy coś w tym stylu, ale Max raz nie jest odpowiednim programem do tego typu rzeczy, dwa jak już mam mieć program to niech będzie do wszystkiego, a nie żeby normalnie w nim coś zrobić potrzebuję setki pluginów... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Max raz nie jest odpowiednim programem do tego typu rzeczy, dwa jak już mam mieć program to niech będzie do wszystkiego, a nie żeby normalnie w nim coś zrobić potrzebuję setki pluginów...

 

errr... o czym ty gadasz? znaczy sie twierdzisz ze nie da sie zrobic falujacego oceanu w Maxie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No OK, fajnie. Zrobiłem tym pluginem fajne fale, ale teraz jak temu nadać jakieś dobry materiał o,O?

 

Siadasz na d*pie, robisz materał, sprawdzasz jak wygląda, poprawiasz materiał, sprawdzasz jak wygląda, poprawiasz materiał, sprawdzasz jak wygląda, poprawiasz materiał, sprawdzasz jak wygląda, poprawiasz materiał, sprawdzasz jak wygląda...

 

Nie wiem czego oczekujesz - że jakiś plugin zastąpi ci oczy, mózg i dobry smak?

Tutki są w sieci, google googluje, w czym problem.

Nikt ci nie odpowie na tak ogólne pytanie, sam do tego musisz dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności