Skocz do zawartości

Range rover evoque


D3SIGN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chętnie wymodeluję sobie przy tej okazji Range rovera, ale już na początku mam problem.

Czy ktoś z grona zacnych forumowiczów ma pojęcie gdzie znaleźć blueprinty owego modelu? W internecie są modele 3d więc chyba szkice można dostać, lub też może są robione na podstawie zdjęć...

Proszę o odpowiedź . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chyba muszę Cie zmartwic ale to jest nowe auto na 2012 rok, i nie ma blueprintow do niego. przynajmniej ja nie znalazlem, ale watpie zeby byly. Jedynie mozesz probowac ze zdjec jak Berger i inni za pomoca lini tworzyc swoje blueprinty. Albo zmienic model na starsza wersje. Dobrze jest najpierw zobaczyc czy do danego uta sa bp. a potem je wybierac :P tez chcialbym zrobic wiele aut ale nie stety nie ma bp. do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam bardzo,

może uda mi sie coś naszkicować na bazie tego bowlera (maksymilion - brawo), jakieś proporcje projektant może powielił...

Co do tematu to i tak nie załapałem się na listę więc troche poza konkursem będę robił :) najwyżej mnie jakiś moderator dopisze albo przerzuci do zwykłego Vip, (Czemu tak mało miejsc!!!)

 

Model robię i tak bo na studiach projektuję salon Land Rover i na wizki potrzebuję roverów. Z racji tego że czasu mało tego evoque chciałbym dokładnie a resztę może bardziej low-poly.

Gdyby ktoś miał model jakiegoś rovera i chciał się podzielić to będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tworzę własne blueprinty , został mi jeszcze przód do narysowania, zobaczymy jak wyjdzie, martwi mnie że jest sporo róznych wersji 3-5cio drzwiowa, z plastikami nisko i wysoko itp.. ciężko się ze zdjęć zdecydować na proporcje a doświadczenia za dużo nie mam..

Zdecydowałem się na 5-cio drzwiową z lakierowanymi zderzakami.

Może Lukii pokażesz jak Ci wyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności