Skocz do zawartości

Sala Samobójców - design avatarów


Gość hidden

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hidden

Hej, wydaje mi się, że ten dział jest najodpowiedniejszym miejscem na moją litanię :)

Mam następującą sprawę - design avatarów z tego filmu od razu tak wpadł mi w oko, że postanowiłem spróbować samodzielnie stworzyć postać w podobnym stylu (brzmi niepoważnie, wiem, ale sky is the limit...)

Niestety po pewnym czasie okazywało się, że to, co wychodzi spod mojej ręki, jest lata świetlne odległe od pierwotnego zamysłu, ogólnie - do śmietnika.

Podrążyłem sprawę po forum i znalazłem trochę concept-artów itp., ale też sporo 404 :/

 

Zaznaczę, że głównym problemem jest twarz - zawsze wychodzi mi zbyt "ludzka", nie udaje mi się osiągnąć takich kantów i takiego efektu, jak w filmie (działam w maxie`2010).

Znalazłem info, że do projektowania postaci wykorzystano Mayę - zdobycie nie będzie problemem (Autodesk Education Community, stamtąd też mam maxa i potrzebnego na studiach Inventora), ale zastanawiam się, czy warto poświęcać czas na przesiadkę, czy drążyć temat w maxie...

 

Aha, jeszcze jedno - trochę to roszczeniowe, ale gdyby któryś z czcigodnych forumowiczów był w stanie udzielić jakichś wskazówek itp. nt. głównie modelowania twarzy w taki sposób, byłbym baaaardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności