Skocz do zawartości

render -> czas


comix

Rekomendowane odpowiedzi

panowie... co mogłem zepsuc że czas renderowania gdybym tak zostawił byłby dłuższy niż render Catedry - Tomka ? :D Ustawiłem brazila no ale działało... może to być od textur? Wogóle od czego zależy czas renderowania...? Pomóżcie mi... bo nigdy mojej coolerki nie wyrednderuje :(

Dzięki

 

[Edited on 23-2-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wiem że długo trwa... tylko że u mnie to niwyobrażalnie długo... nie wiem dzieje się tak że zatrzymuje się w jednym miejscu i nic... czekam godzine, drugą nic... nie wiem co jest grane... :( Może być coś zepsute...?

 

[Edited on 25-2-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo!

zrobiłem tak jak powiedziałeś... ale dalej nie widzę różnicy w renderze... nie wiem co jest grane... może mieć to związek z versją brazila? Mogę podesłać scenę żebyś mi na nią zobaczył? nie wiem co jest nie tak... kompa mam w miarę dobrego... dodam jeszcze że jestem początkujący więc nie wiem dokładnie co i gdzie mogłem [cut] że mi teraz tak długo sie renderuje...

Jeżeli będzie trzeba scene zrobić od początku to zrobię ale nie chcę zacząć nowego projektu dopóki nie dowiem się co jest przyczyną tego... błędu czy **** wie czego...

PS

Zostawię scenkę na noc... zobacz co z tego wyjdzie :D

Dzięki i narta

 

[Edited on 28-2-2003 by Tesaurus]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności