Skocz do zawartości

Auto 2000-11:Audi A3 2011


Lukii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam! taki mały Edit , trochę zagęściłem i wyrównałem siatkę dorobiłem felgi, zagięcia w rowkach i gril. Może podpowiecie jak najlepiej pokazać swoje postępy by były dobrze widoczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz. Wrzucaj najlepiej na jakiś serwer screeny, np. Imageshack.us i najlepiej png to nie stracą jakości. Model całkiem fajnie rośnie, nie wiem tylko czy przypadkiem nadkole przednie z przodu nie jest źle zagięte. Ale nie oglądałem fotek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po malej przerwie, trochę pod remontowałem auto z zewnątrz i teraz zabieram się w najbliższym czasie za środek pozdrawiam.

Liczę na jakieś komentarze z waszej strony i z góry za nie dziękuje

 

http://img40.imageshack.us/img40/6820/test01j.jpg

http://img263.imageshack.us/img263/2767/test012.jpg

http://img97.imageshack.us/img97/4463/test04k.jpg

test03v.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez Lukii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio to zwykła sfera a w środku vraylight odbijajcie się od plane-ów.

Trochę użyłem ps by rozjaśnić parę miejsc i poprawić jakość rendera ale nie wiele.

A co do dachu to wiem że za ciemno muszę tam z tył dać jeszcze jakieś światło by to rozjaśnić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Render nie jest zły, ale przód auta wygląda jak po małej stłuczce z dostawczakiem. Zwróć uwagę na linie przy atrapie chłodnicy, one powinny iść płynnie i gładko, zamiast się giąć. Niedobrze się dzieję też w okolicy spryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

bardzo fajna praca, model super, ale render mógł by być lepszy...

pozwoliłem sobie na małe post pro, jeżeli oczywiście nie masz nic przeciwko, nie musisz się tym sugerować...

[słówko to usunę]

BRXbi.jpg

 

salut.

Edytowane przez indian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś jak nie chcesz zamieszczać pełnowymiarowych obrazków, dawał przynajmniej miniaturki. Mnie tak nie rażą refleksy na karoserii jak ten cień we wnętrzu kabiny, i pod tym względem bardziej podoba mi się twój poprzedni render, imo of course.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty, Twoj srodek jest rownie dobry jak nie lepszy :) Stary render w studio o wiele lepszy tam tylko moglbys popracowac nad refleksem na boku i bedzie gut (wzialbym tez pod uwage postpro w studio indiana bo fajnie to wyszlo w tych kolorkach i kontrastach), bo tu jakos tak niemrawo i przod wyglada jak by sie mocno krzywil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

A więc nadszedł koniec naszej mini bitwy:) i z okazji tego ukazuje moje wypociny mam nadzieje że się chodź trochę komuś spodobają. Dzięki za pomoc i jak zawsze komentarze mile widziane.

Pozdrawiam!

renderskopia.jpg

renderskopia.jpg

renderskopia.jpg

Edytowane przez Lukii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodek superowo :) ale moze ciutke sie wysil jeszcze bo render od przodu jest mniej skontrastowany i jasny niz tyl i tak lekko mdlo wyglada. i w obu przypadkach moze rozmyj troche cien auta na podlozu bo teraz taki super ostry jest. i bedzie genialnie :) Taka moja sugestia ale moge sie mylic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności