Skocz do zawartości

Auto 2000-11: Mopar Redline Dodge Charger 2011


ReflectVision

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Początkowo miało to być R8, jednak koncepcja się zmieniła i z braku laku zabrałem się za Chargera, co mam nadzieję da mi motywacje do pociągnięcia dobrego detalu.

 

Plan :

2011_Dodge_Charger_Redline_08.jpg

 

Progress:

 

1.png

1a.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

 

Na razie tyle, mam nadzieję, że nikomu nie pokrzyżowała planów moja zmiana automobilu.

 

Pozdrawiam K.

Edytowane przez ReflectVision
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

powitanie kome :) bitwa dawno rozpoczęta, rzekłbym, że żółwie tempo, patrząc na rozwój niektórych projektów. No i niestety gdzieniegdzie pojawić niezgodności z oryginałem z powodu braku blueprintów. Większość fotek też kiepska, ale już nie takie kombinacje się robiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekałem aż zaczniesz bo wiedziałem, że bedzie pięknie, no i jest pięknie i do tego bez blueprintow masakra:P Oglądałem nie raz twoje bmw x6 sprzed kilku lat i jestem ciekaw jak bedzie wyglądał końcowy efekt teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome - wiem wiem, bok za płasko, ale zauważyłem to dopiero jak dorwałem nowe fotki, podciągnie sie go :)

 

maciek.m - bez słodzenia, sam jestem ciekaw efektu koncowego (o ile do tego etapu dotrwam w ogóle :) )

 

Bubu - pewnie ze żyje broł i jakos sie trzymam :) wzialbys sie do roboty !

 

Freedom Fighter - również weź sie do roboty ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jooooooopi***e , chłoopie ciśniesz jak czołg!!! Pieeeeknie idzie, ależ jakże mi się podoba Twój modelling świetny, te chamfery na łączeniu blach mmmm już widze jak się bedzię pięknie na nich światło załamywało (a nie jakies tam ostre krawedzie:D)

Mam tylko małe pytanko, ta krateczka to jest diff/bump/disp.reflect co tototo jest?

Miazga chłopie, a fele świetnie wyglądają , takie masywne, zajeboza!! To jest auto a nie jakieś tam pitu pitu R8:D

 

Jak nigdy nie chciałem to tym razem baaardzo chciałbym siateczki zobaczeć i dowiedzieć się jaką metodą pracujesz (tylko z ciekawości):D

 

Pozdrawiam Cie Mistrzu, karkosik!

 

5*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Witaj Karkosik, materiały na lampach to narazie taka pseudo bump mapa pod kolor, żebym miał rozpoznanie jak to mniej więcej będzie wyglądało. Felgi będa inne, te są od wersji r/t (można powiedzieć więc, że zrobie obie wersje, ktoś na forum widzialem mial robic zwyklego chargera, czekam aż rozpocznie dla porównania ). Jeżeli chodzi o r8 to znudziły mi się już troche zabawki, pora zrobić fajnego amerykańca.

A metoda ? Nie wiem jak ją opisać, ale polymodeling.

Siatki jeżeli chcesz zobaczyć to są, ale tylko po MS. Także i tak nic nie będzie w nich widać. No chyba, że felg, to dorzuce wkrótce :)

 

Thunder - ręcznie :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ReflectVision
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowanie dla wszystkich

 

nonameplum - robie metodą swoją odwieczną, no i wiadomo od ogółu do szczegółu, wszystko co da się zrobić przed MS - robię, reszte wycinam po (oczywiście nie booleanem, tylko robione pod nastepnego MSa)

 

Obiecane siateczki

 

a6.png

a7.png

a8.png

a9.png

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze teraz kompy sa na tyle mocne zeby uciagnac takie szalenstwo

Wiktor, całość ma teraz ok 500k poly, czy ja wiem czy to duzo ? :)

 

mrkrzysiek - dzięki mistrzu.

 

Dorzucam to co zrobiłem wczoraj, niestety miałem tylko godzinkę czasu. Dziś podciągne.

 

b1.png

b2.png

b3.png

b4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"poka siatke

poka siatke

metoda bergera ?

dołączam się do prośby :poka siatke"

 

Qba i garstka innych to " mistrzowie ceremonii zdolni do wysiłku"

reszta wyskakująca w temacie z jakimiś "prośbami" to nic innego jak banda wygłodniałych hien.

 

Liszcie mu felgy i ssijcie wydech iiiihuha

 

P.S

 

* fajf stars jak w morde szczelył !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego PIECHUR, colne bardzo i dosadne to wszystko co napisales, podpisuje sie rekoma i nogami.

"Metoda BERGERA", chcialem sie dowiedziec co to takiego, bo nic nowego w tym nie widze, tymbardziej wydaje mi sie ze trzeba miec jednak pewne doswiadczenie w modelowaniu typowym sposobem, prezentowanym przez np Loozacka, by przejsc na MEDIUM POLY, czego wieksza czesc poczatkujacych nie rozumie i ma braki u podstaw w zrozumieniu o co w tym chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda Bergera - fakt masz fajne, chwytliwe nazwisko. Mógłbyś nim promować cokolwiek, chociażby zestaw ćwiczeń na zwiększenie objętości łydki a na pewno odniósłby sukces w sieci. Tyle, że stwarzanie takich pojęć to zajęcie dopre dla młodych adeptów triDowania, którzy liczą na to, że istnieje sposób by modelować na takim poziomie bez ślęczenia setek godzin przed kompem.

 

A tridowanie jest jak sport. Nie ma gupich ćwiczeń, są tylko źle wykonywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moda w tej bitwie na felgi/tarcze hamulcowe/ zaciski zaskutkowała tym że jak zwykle zmiażdzyłeś. Z ręką na sercu mogę stwierdzić, ze jak narazie to nie ma lepszego , zarówno jeśli chodzi o gładkość,detal,dokładnośc, a kończywszy na tempie, miażdżysz Stary!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności